Reklama


Reklama

Znamy patent uwielbianej wokalistki disco polo na szczęśliwe życie!

2019-07-18T07:30:00+02:00 Znamy patent uwielbianej wokalistki disco polo na szczęśliwe życie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/znamy-patent-uwielbianej-wokalistki-disco-polo-na-szczesliwe-zycie-1563398107.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Podoba wam się jej podejście do życia?

Reklama

Życie to nie bajka, tym bardziej w świecie mediów, a już w ogóle w branży muzycznej. Tysiące przejechanych kilometrów, mnóstwo wyrzeczeń i nieprzespanych nocy. Uwielbiana wokalistka disco polo ma na to patent.

Zobacz również: Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!

Etna słynie z niekonwencjonalnych pomysłów i kontrowersyjnych stylizacji, które biją rekordy polubień, jak i komentarzy w social mediach. W ostatnim czasie mimo napiętego grafiku, artystka znalazła chwile dla siebie i napisała:

- Chwila relaksu w trasie koncertowej Często piszecie, że wyglądam coraz młodziej, że czas mi nie straszny nie jest to bynajmniej wynik żadnych zabiegów chirurgicznych po prostu kocham siebie, za to, kim jestem, co osiągnąłem w życiu, co stworzyłam wokół siebie: Rodzinę, Dom, pracę, którą kocham, ludzi, którzy mnie otaczają ( gdyż to również jest nasz wybór ) Godzę się również na porażki w moim życiu.

To one kształtują mój charakter. Nie rozpatruję swoich błędów życiowych w kategoriach porażki traktuję je jako ważną lekcję w życiu. Niedawno dziennikarz zapytał mnie: Etna, gdybyś mogła przeżyć swoje życie jeszcze raz, jakich błędów chciałabyś uniknąć ? Odpowiedziałam: przeżyłabym je tak samo.

Żadnych porażek po drodze nie chciałabym ominąć, bo dzięki nim jestem tym kim jestem i otacza mnie to, co sprawia, że jestem szczęśliwa

A jak jest z Wami, jak byście odpowiedzieli na to pytanie?

Jedno jest pewne, życie jest zbyt krótkie, aby przejmować się rzeczami, na które nie mamy wpływu. Słowa wokalistki disco polo powinien przeczytać każdy, kto ma gorsze chwile.

Zobacz również: Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!

Etna mimo ogromnej popularności, należy do najsympatyczniejszych wykonawców w świecie muzyki, którym nie uderzyła woda sodowa.

Podoba wam się jej podejście do życia?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zrzuciła stanik i odsłoniła piersi! To Jej odpowiedź na hejt i ataki w sieci! Gorące kadry!
  2. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!
  3. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.