2020-12-30T15:53:00+01:00 Zjawiskowy występ dziewczyn z Top Girls podczas jubileuszowego koncertu grupy Boys! To wykonanie przejdzie do https://disco-polo.info/uploads/news/zjawiskowy-wystep-dziewczyn-z-top-girls-podczas-jubileuszowego-koncertu-grupy-boysjpg.jpg
Reklama

Zjawiskowy występ dziewczyn z Top Girls podczas jubileuszowego koncertu grupy Boys! To wykonanie przejdzie do historii!

Redakcja , 30 Grudzień 2020  15:53
Zjawiskowy występ dziewczyn z Top Girls podczas jubileuszowego koncertu grupy Boys! To wykonanie przejdzie do historii!
Źródło zdjęć: instagram.com/zespoltopgirls/

Marcin Miller pęka z dumy! Dziewczyny dały fantastyczne show i złożyły Artyście szczere życzenia!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Zespół Boys obchodzi w tym roku okrągłą rocznicę swojej twórczości w świecie muzyki disco polo. 30 lat na scenie to niesamowite osiągnięcie! Z tej okazji zorganizowany został koncert, na który zaproszono wielu Artystów, związanych prywatnie oraz zawodowo z zespołem Boys i ich liderem – Marcinem Millerem. Gwiazdy zaśpiewały największe przeboje formacji. Zabawa była przednia!

Zobacz również: Wielka gala disco polo znów odwołana! Organizatorzy podali nowy termin! Wszystko przez....

Jednym z zespołów, jaki pojawił się na wydarzeniu była grupa Top Girls! Występ uroczych dziewczyn to istna wisienka na torcie! Topki jak zwykle pokazały klasę, a od ich stylówek nie można było oderwać wzroku! Angelika, Paula i Justyna wykonały przebój „To nie USA” w nieco bardziej nowoczesnej aranżacji niż oryginał i swoim występem od razu skradły serca wszystkich widzów i przede wszystkim samego Marcina Millera!

Podczas swojego występu dziewczyny złożyły grupie Boys szczere życzenia, co na pewno zaskoczyło ich lidera. Paula w imieniu całego zespołu wyraziła także ogromną radość i podziękowała za to, że w ten fantastyczny wieczór mogą być tu wszyscy razem i występować. To nie tylko dla dziewczyn, ale także innych Artystów fantastyczna okazja do powrotu na scenę. Radość grupy Boys była zatem podwójna, bo nikt tak dobrze nie zrozumie Artysty, jak drugi Artysta!

Czy Wam także podoba się piosenka „To nie USA” w wykonaniu Top Girls?

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo zachwyca pięknym ciałem! Gwiazda odsłoniła to, co ma najpiękniejsze! Internauci komentują!

 

Reklama

Top Girls - To nie USA

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Top Girls - To nie USA
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Piekielnie zdolna wokalistka przypomniała wielki hit disco polo z lat 90-tych! Brawurowe wykonanie podbija już internet!
  2. Spontan i Menelaos w duecie! Znani artyści disco polo zdradzili kulisy NOWEJ produkcji! 'Farbowany włos' stanie się HITEM?!
  3. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  4. Nowa wokalistka wkracza na scenę disco polo! Czym zdeklasuje konkurencje gwiazda o pseudonimie Adriana?!
  5. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  6. Ta gwiazda disco polo wie jak zwrócić na siebie uwagę mediów! Internauci w szoku! Zobaczcie obłędną metamorfozę!
  7. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  8. Uwielbiany wokalista disco polo został nowym kapitanem piłkarskiej drużyny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami