Reklama


Reklama

Dance Express


Reklama

Reklama
Disco polo

Zespół Dance Express powstał w 2000r. w Radomsku z inicjatywy Sebastiana Skóry i Tomasza Drzewoskiego. Już od początku swojego istnienia zjednał sobie wierną rzeszę fanów. Największe przeboje grupy to: Wal na salę, Życie playboya, Maluch, 500 + na nowy wóz, Landrynka i Ja, Jolka Jolanta, Jak narkotyk, Chcesz czy nie, Mała czarna, Chodź do mnie kochanie. Największe sukcesy to koncerty w USA, Niemczech i Włoszech a także wiele imprez plenerowych i klubowych w kraju. Grupa dotychczas wydała 3 albumy "Łapy w górę" ,"Wszyscy razem" , "Po prostu 3". Rok 2013 przyniósł w DE zmiany. Sebastiana zastąpił Maciej "MASK" Skóra. Od lat związany z grupą. Autor wielu tekstów grupy DE i nie tylko. Obecnie grupa bardzo prężnie powróciła na scenę Dance, Disco Polo, tworząc nowe utwory, klipy takie m.in jak "Maluch", "500+ na nowy wóz" oraz "Życie Playboya-Jak Ty na imię masz" w nowej wersji. Są one emitowane we wszystkich stacjach grających muzykę Disco Polo i Dance.

Członkowie: Tomasz Drzewoski, Maciej Skóra

Social Media:
Facebook
Instagram
Strona internetowa/YouTube

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.