Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera teledysku: Dance Express – Chodź do mnie kochanie

2015-03-24T01:01:15+01:00 Premiera teledysku: Dance Express – Chodź do mnie kochanie https://disco-polo.info/Upload/articles/2015/03/dance-express.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Dance Express powstał w 2000 roku z inicjatywy Sebastiana Skóry i Tomasza Drzewoskiego. W 2013 roku miejsce Sebastiana Skóry zastąpił Maciej (Mask) Skóra, który był i w dalszym ciągu jest związany z zespołem Dance Express. Specjalizuje się ...

Reklama

Zespół Dance Express powstał w 2000 roku z inicjatywy Sebastiana Skóry i Tomasza Drzewoskiego. W 2013 roku miejsce Sebastiana Skóry zastąpił Maciej (Mask) Skóra, który był i w dalszym ciągu jest związany z zespołem Dance Express. Specjalizuje się w pisaniu tekstów piosenek dla grupy, a także dla innych zespołów.

 

Również jest autorem tekstu jak i muzyki do ich najnowszej propozycji pod tytułem „Chodź do mnie kochanie”. Panowie chcą uświetnić nieco prezentowany styl muzyczny.

 

To jest nowy typ utworów w DE pod względem muzycznym, zmieniamy lekko styl, wygląd – deklaruje Maciej Skóra.

 

Piosenka okazała się być na tyle chwytliwa, że zrealizowano do niej klip. W całości został nagrany w studio w Opolu przez Mask Studio. Dotychczas wszystkie materiały wideo miały fabułę, a plenerowe ujęcia stanowiły podstawę. Tym razem Panowie odeszli od prezentowanego przez siebie standardu. W teledysku po raz ostatni w roli aktorki wystąpiła Ruda (Justyna Karcz), która swoją przygodę rozpoczęła od zagrania w video clipie Dance Express.

 

Zapraszamy do rzucenia okiem na najnowszy teledysk zespołu Dance Express.

Dance Express – Chodź do Mnie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!
  2. Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.