2021-07-24T13:53:00+02:00 Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-daj-to-glosniej-odslania-kulisy-swojej-najnowszej-produkcji-disco-polo-zapowiada-sie-wielkie-swieto-muzyki-i-tancajpg.jpg

Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'

Redakcja , 24 Lipiec 2021  13:53

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zespół Daj to Głośniej odsłania kulisy swojej najnowszej produkcji disco polo! Grupa nagrała nowość pt. 'Mięta'
Źródło zdjęć: instagram.com/dajtoglosniej/
Reklama

Po wielkim sukcesie hitu “Mama ostrzegała” apetyty artystów wzrosły w miarę jedzenia! Grupa Daj to Głośniej przygotowała kolejną niespodziankę. Jest nią nowość pt. 'Mięta'

Reklama

Klip do utworu “Mięta” swoją premierę w sieci będzie miał 28 lipca!

Zobacz również: Wielki rozłam w disco polo! Popularne wokalistki Top Girls odeszły z zespołu! Grupa w nowym składzie zachwyca premierą pt. 'Było minęło'!

DAJ TO GŁOŚNIEJ ZREALIZOWALI KLIP DO UTWORU 'MIĘTA'

Popularny zespół disco polo mimo wakacji nie zapomina o swoich fanach. Artyści przygotowali dla swoich miłośników nie lada gratkę, która już niedługo ujrzy światło dzienne!

Daj to Głośniej to zespół, który przebojem wdarł się na scenę disco polo i ani na chwilę nie zamierza jej opuścić! Po wielkim sukcesie hitu “Mama ostrzegała” apetyty artystów wzrosły w miarę jedzenia!

To niezwykle pracowity rok w karierze grupy Daj to Głośniej. Uwielbiani artyści disco polo niedawno wydali swoją debiutancką płytę “Folk disco”, która została ciepło przyjęta przez fanów. Gwiazdorzy rozpoczęli intensywną promocję swojego wydawnictwa, co zaowocowało kilkoma nowymi klipami.  Okazuje się jednak, że to nie wszystkie asy, jakie w rękawie ma Emilka i jej ekipa!

Reklama

PREMIERA DAJ TO GŁOŚNIEJ

Daj to Głośniej umieścił na swoim Instagramie krótki zwiastun swojego najnowszego teledysku! Klip do utworu “Mięta” swoją premierę w sieci będzie miał 28 lipca. Po obejrzeniu zapowiedzi wideo można być pewnym, że będzie to wielkie święto muzyki i tańca w wykonaniu uwielbianej formacji disco polo!

Wielbiciele grupy Daj to Głośniej z wypiekami na twarzy oczekują dnia premiery.

“Czekam na premierę!”

“Oj będzie się działo!”

“Już nie mogę się doczekać!”

Fani zespołu Daj to Głośniej muszą uzbroić się w cierpliwość. Do premiery klipu zostało już naprawdę niewiele czasu!

Zobacz również: Ta piosenka okaże się nowym hitem disco polo?! Taneczna premiera młodego artysty disco polo podbija sieć!

Reklama
Plik Daj-To-Glosniej---Mieta-1.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Mieta-5.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Mieta-4.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Mieta-3.jpg
Plik Daj-To-Glosniej---Mieta-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Daj To Głośniej - Dlaczego tato (katujesz mnie tym disco polo)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorąca premiera Topky pt. Szpile! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz podbiją tym branżę disco polo?! 'Powrót w wielkim stylu'
  2. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  3. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  4. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  5. Premiera kawałka, który zaskoczy Was bardzo pozytywnie! Jeszcze cieplutki klip na zakończenie lata już w sieci!
  6. Nieziemsko piękna królowa disco polo kusi zgrabnymi nogami na koncercie! Fani disco polo zachwyceni wyglądem gwiazdy!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami