2021-08-28T17:00:00+02:00 Zespół Bayer Full i Sławomir Świerzyński zagrają koncert dla Ojca Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zamiast https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-bayer-full-i-slawomir-swierzynski-zagraja-koncert-dla-ojca-rydzyka-gwiazdorzy-disco-polo-zamiast-honorarium-otrzymaja-modlitwejpg.jpg

Zespół Bayer Full i Sławomir Świerzyński zagrają koncert dla Ojca Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zamiast honorarium otrzymają modlitwę!

Redakcja , 28 Sierpień 2021  17:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zespół Bayer Full i Sławomir Świerzyński zagrają koncert dla Ojca Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zamiast honorarium otrzymają modlitwę!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Jak zapowiedział Sławek Świerzyński, zespół całkowicie zrezygnował ze swojego honorarium za występ i na toruńskiej scenie wystąpi całkowicie za darmo!

Reklama

Koncert uwielbianych gwiazdorów disco polo zaplanowany jest na 4 września w Toruniu!

Zobacz również: Znana wokalistka sięgnęła po wielki przebój disco polo! Jej wersja brzmi lepiej niż oryginał?! Fani zachwyceni!

Bayer Full jest jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo. Melodyjne brzmienie utworów Sławka Świerzyńskiego sprawia, że przy jego hitach doskonale bawią się zarówno młodzi, jak i nieco bardziej dojrzali słuchacze. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że twórczość artysty łączy pokolenia!

Reklama

Bayer Full to legendarny zespół disco polo, którego hity od ponad trzech dekad nuci cała Polska. Kawałki takie jak: “Wszyscy Polacy”, “Majteczki w kropeczki”, czy “Blondyneczka” na stałe trafiły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Bayer Full rocznie daje setki koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą. Gwiazdorzy disco polo z wielką przyjemnością występują na każdego rodzaju imprezach, począwszy od wielkich festiwali, po dni miast, czy dożynki. Jednak koncert, który przyjdzie artystom zagrać na początku września jest wyjątkowy i niepowtarzalny!

Sławek Świerzyński wraz ze swoim zespołem Bayer Full zagra koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Już 4 września w Toruniu odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą “Dziękczynienie w rodzinie”, której organizatorem jest Radio Maryja. To całodniowe wydarzenie, podczas którego na scenie występują największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. W minionych latach w toruńskim amfiteatrze występowali tacy artyści jak: Damian Holecki, Eleni, Jacek Silski, czy Jerzy Połomski. W tym roku do tego zacnego grona dołączy również przedstawiciel disco polo!

Reklama

Jak zapowiedział Sławek Świerzyński, zespół całkowicie zrezygnował ze swojego honorarium za występ i na toruńskiej scenie wystąpi całkowicie za darmo! Koncert ma trwać dwie godziny, a w starannie dobranym repertuarze znajdą się nie tylko piosenki biesiadne, lecz także patriotyczne, czy religijne! Zapowiada się prawdziwie muzyczna uczta w wykonaniu uwielbianych gwiazdorów disco polo!

Zobacz również: Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Bayer Full - Cyganka Janeczka (Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm 2021)
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Zjawiskowo piękna gwiazda disco polo odważnie odsłoniła dekolt! W branży zrobiło się bardzo gorąco!
  2. Tym ślubem żyły miliony Polaków! Mamy nagranie z wesela Dawida Narożnego i jego żony Joanny! Tak bawił się gwiazdor disco polo!
  3. Angelika Żmiejewska - Ex Top Girls z dyplomem w kieszeni! Gwiazda disco polo zaczyna nowy etap w swoim życiu?!
  4. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  5. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  6. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami