Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-07-21T18:00:00+02:00 Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/zenek-dominuje-nawet-na-netflixie-dla-krola-disco-polo-nie-ma-zadnych-granic-1595195209.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa!

Redakcja , 21 Lipiec 2020  18:00
Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa!
Źródło zdjęć: Maciej Gilewski
Reklama

Ekranizacja przygód lidera zespołu Akcent,bez skrupułów podbiła jedną z najbardziej popularnych aplikacji do oglądania filmów i seriali

Reklama

Jeżeli do tej pory muzyka i cała branża disco polo nie podbiła jeszcze jakiegoś terenu, to te dane trzeba szybko zaktualizować. Dla świata muzyki tanecznej niemożliwe nie istnieje, a jeżeli dodamy, że chodzi o Zenona Martyniuka, staje się jasne, że najwytrwalsze bariery mogą zostać złamane.

Zobacz również: Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Film o Królu Disco Polo, wyprodukowany przez TVP, pojawił się na ekranach w lutym 2020 roku. „Zenek” od razu mocno przypadł do gustu fanom i doczekał się wielu pozytywnych opinii. Później kinowe plany z powodzeniem krzyżował wirus, więc film można było obejrzeć jedynie w internecie.

Tu także cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi opiniami. Oczywistą była potrzeba udostępnienia produkcji jeszcze szerszej publiczności. I tak kinowe dzieło pojawiło się na Netflixie. Ekranizacja przygód lidera zespołu Akcent, bez skrupułów podbiła jedną z najbardziej popularnych aplikacji do oglądania filmów i seriali.

Film pt. „Zenek”, zajął pierwsze miejsce pod względem popularności i oglądalności. Wynik należy mocno docenić, tym bardziej, że mija już piąty miesiąc od premiery, a ekranowa twórczość opowiadająca o karierze wielkiego przedstawiciela muzyki tanecznej, dalej umiejscawia się na szczycie.

Nie powinno nas to jednak dziwić...Zenon Martyniuk przyzwyczaił wszystkich do tego, że potrafi być na samej górze przez kolejne dekady.

A Wy oglądaliście już film „Zenek”?

Zobacz również: Zmysłowe nagranie obiegło sieć. Gwiazda disco polo kusi obłędnym ciałem w wyjątkowej scenerii

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazdy disco polo w piękny sposób żegnają Krzysztofa Krawczyka – legendę polskiej sceny muzycznej!
  2. Hot! Magda Narożna cała promienieje! Internauci zachwyceni Królową Disco Polo!
  3. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  4. Gorąca premiera w świecie disco polo! Piękna kobieta zagwarantuje niesamowity sukces?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej