Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-10-24T18:05:00+02:00 Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/krol-disco-polo-w-nowej-produkcji-piosenka-od-zenka-martyniuka-na-ostatniej-prostej-przed-premiera-1603496415.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!

Redakcja , 24 Październik 2020  18:05
Zenon Martyniuk na ostatniej prostej! Król disco polo przygotował nowość! Fani zachwyceni!
Źródło zdjęć: Marek Kwiecień
Reklama

Zenon Martyniuk wraz z grupą, która jest odpowiedzialna za realizację filmu pt. „Zenek” stworzyli teledysk do piosenki „Nie Wolno Zabić Tej Miłości”

Reklama

Gdy 13 listopada 2014 roku, w sieci pojawił się utwór pt. „Przez Twe oczy zielone”, wszyscy fani disco polo potraktowali tę propozycję bardzo poważnie. Piosenka kilka miesięcy wcześniej otrzymała nagrodę publiczności na festiwalu w Ostródzie.

Zobacz również: Magda Narożna szokuje fanów! Królowa disco polo pożegnała się ze swoim znakiem rozpoznawczym!

Nikt jednak nie spodziewał się, że po kilkunastu tygodniach, kawałek okaże się hitem wszech czasów i najlepszym utworem nurtu disco polo, jaki kiedykolwiek powstał. Choć na szacunek wśród fanów, zespół Akcent zapracował już w latach 90-tych, to właśnie za sprawą utworu o wyjątkowych oczach, fani z jeszcze większą niecierpliwością oczekują każdej kolejnej nowości od Martyniuka.

Gdy Król, tylko wspomni o zbliżającej się premierze, wszyscy słuchacze nastawiają uszy, by usłyszeć wieść o dokładnej dacie premiery. Formacja Akcent, właśnie udostępniła post, który jasno wskazuje, że już niedługo w sieci pojawi się kolejna nowość od najpopularniejszego artysty disco.

Z informacji od zespołu Akcent, dowiadujemy się, że artysta wraz z grupą, która jest odpowiedzialna za realizację filmu pt. „Zenek” stworzyli teledysk do piosenki „Nie Wolno Zabić Tej Miłości”, a dzieło już w listopadzie 2020, w pełnym majestacie zagości w internetowej przestrzeni.

Grupa opublikowała również kilka kadrów z planu zdjęciowego. Emocje cały czas rosną! A apogeum nastąpi w dniu premiery. Kto nie może się doczekać?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo w towarzystwie twerkujących kobiet! Gorące sceny podbijają sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Grupa Eratox na ustach wszystkich fanów disco polo! Genialna premiera podbija serca milionów słuchaczy?!
  2. 'Co to za dziewczyna' nowym hitem disco polo?! Posłuchajcie gorącej premiery z gwiazdami internetu!
  3. Nowość formacji Fisher zwali Was z nóg! Jest fenomenalna! Fani disco polo oczarowani!
  4. Śliczna gwiazda disco polo w zmysłowej bieliźnie świętuje urodziny. Artystka czuje się wyśmienicie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej