Reklama
Polecamy


Reklama

Zablokowane prawa autorskie! Akcent i Exaited pójdą do sądu?!

2018-06-26T10:37:00+02:00 Zablokowane prawa autorskie! Akcent i Exaited pójdą do sądu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/06/zablokowane-prawa-autorskie-akcent-i-exaited-pojda-do-sadu-1529963235.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jeden z największych hitów disco polo został zablokowany nie zgodnie z prawem?

Reklama

Grupa Akcent oraz Exaited zostali w bezczelny sposób pozbawiani zarobku z jednego z największych hitów disco polo. Mowa o piosence pt. "W sercu mi graj". 

Dwa lata po oficjalnej premierze w internecie pojawił się węgierski odpowiednik piosenki, za którą odpowiadał zespól Hencsy. Nikt z przedstawicieli naszych zespołów nie zareagował na cover. 

Po czasie Agnieszka oraz Tomek z formacji Exaited otrzymali informację o naruszeniu praw autorskich. Węgrzy przypisali sobie prawa, a co za tym idzie zarobek z reklam.

Sytuacja jest rozwojowa i od razu zespoły postanowiły zaangażowac odpowiednie służby w wyjaśnienie całej sytuacji. Czy sprawa zakończy się w sądzie? Wiele na to wskazuje.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo znowu w natarciu! Uwielbiane wokalistki Top Girls wzięły się do pracy!
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.