2020-11-19T11:57:00+01:00 Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej. https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/wystep-ktory-powalil-na-kolana-i-dal-zwyciestwo-disco-polo-na-fali-wznoszacej-1604951562.jpg

Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.

Redakcja , 19 Listopad 2020  11:57
Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
Źródło zdjęć: facebook.com/telewizja.polotv

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Kwintesencją branży disco polo, są znakomite występy gwiazd na żywo. Niezwykła energia, która udziela się wszystkim,

Reklama

Kwintesencją branży disco polo, są znakomite występy gwiazd na żywo. Niezwykła energia, która udziela się wszystkim, znakomicie nakręca do szalonej zabawy.

Zobacz również: Sławek Świerzyński - Bayer Full oczarował widzów popularnej trasy koncertowej TVP! Gwiazdor przypomniał swój dawno niesłyszany przebój disco polo!

Jak ważny i cudowny potrafi być koncert, przekonaliśmy się ostatnio podczas finału programu Disco Band Weselny Show na antenie Polo Tv, gdzie mniej znani jeszcze artyści, mieli okazję do scenicznych popisów. Nie tylko nowicjusze jednak wyszli na scenę. Jednym z punktów finału był występ wraz z wybranymi jurorami.

Na kolana powaliło wystąpienie zwycięskiej grupy, która swój recital przedstawiła wraz z Kubą Urbańskim - liderem zespołu Playboys oraz Norbertem Bieńkowskim - znanym redaktorem radiowym i prezenterem telewizyjnym. Muzokracja wraz ze wspomnianymi gwiazdorami, wykonała utwór „Ja w to nie wierzę” z repertuaru grupy Playboys.

Całość wypadła fenomenalnie. Refren, to była potężna dawka energii i doskonałych umiejętności wokalno-instrumentalnych. Ciężko zapomnieć o takim występie.

Kto nie obejrzał, polecamy szybko nadrobić. Załączamy link do majstersztyku Kuby Urbańskiego, Norberta Bieńkowskiego i zespołu Muzokracja.

Zobacz również: Angelika Żmijewska - Top Girls zachwyciła w krótkiej mini! Długie nogi gwiazdy disco polo wywołały lawinę komentarzy w sieci!

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Z wesela na wielką scenę disco polo! Debiutancki kawałek artystów robi furorę w sieci!
  2. Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!
  3. To prawdziwa bogini! Zgrabne nogi i talia osy! Śliczna artystka disco polo zachwyca fanów zdjęciami z koncertu!
  4. Magdalena Narożna z milionem na koncie! Cała branża disco polo jej może zazdrościć?!
  5. Opadną Wam szczęki! Uwielbiana wokalistka disco polo zachwyciła stylizacją! Gwiazda podkreśliła swoje piękne ciało!
  6. Cudowna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Wygląda przepięknie! Co za widok!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami