2020-11-19T11:57:00+01:00 Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej. Kwintesencją branży disco polo, są znakomite występy gwiazd na żywo. Niezwykła energia, która udziela się wszystkim, https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/wystep-ktory-powalil-na-kolana-i-dal-zwyciestwo-disco-polo-na-fali-wznoszacej-1604951562.jpg Disco-Polo.info

Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.


Autor: Goliat, 19 Listopad 2020  11:57
Źródło zdjęć: facebook.com/telewizja.polotv

Kwintesencją branży disco polo, są znakomite występy gwiazd na żywo. Niezwykła energia, która udziela się wszystkim,

Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Magiczne Zakończenie Wakacji w Polsacie i Radiu ZET – dwa dni pełne gwiazd i muzycznych emocji
  2. Kordian „Lato w górach”. Teledysk przenosi w magiczne górskie klimaty i zdobywa setki tysięcy wyświetleń
  3. Łobuzy i Zenek Martyniuk w „Mandaciku” rozbili bank – 15 milionów w zaskakującym tempie
Reklama

Kwintesencją branży disco polo, są znakomite występy gwiazd na żywo. Niezwykła energia, która udziela się wszystkim, znakomicie nakręca do szalonej zabawy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:
Roxaok poprowadzi Festiwal Pożegnanie Lata w Iłowie razem z Rafałem Maserakiem

Jak ważny i cudowny potrafi być koncert, przekonaliśmy się ostatnio podczas finału programu Disco Band Weselny Show na antenie Polo Tv, gdzie mniej znani jeszcze artyści, mieli okazję do scenicznych popisów. Nie tylko nowicjusze jednak wyszli na scenę. Jednym z punktów finału był występ wraz z wybranymi jurorami.

Na kolana powaliło wystąpienie zwycięskiej grupy, która swój recital przedstawiła wraz z Kubą Urbańskim - liderem zespołu Playboys oraz Norbertem Bieńkowskim - znanym redaktorem radiowym i prezenterem telewizyjnym. Muzokracja wraz ze wspomnianymi gwiazdorami, wykonała utwór „Ja w to nie wierzę” z repertuaru grupy Playboys.

Całość wypadła fenomenalnie. Refren, to była potężna dawka energii i doskonałych umiejętności wokalno-instrumentalnych. Ciężko zapomnieć o takim występie.

Kto nie obejrzał, polecamy szybko nadrobić. Załączamy link do majstersztyku Kuby Urbańskiego, Norberta Bieńkowskiego i zespołu Muzokracja.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
Święto Gminy Bochnia: Zenek Martyniuk i BAJM na scenie!

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 19 Listopad 2020  11:57

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Masters szykuje nowy teledysk! Fani będą zaskoczeni nadchodzącą premierą i wyjątkowym projektem
  2. Wyjątkowa składanka polskiej muzyki „Powróćmy jak za dawnych lat – Niezapomniane przeboje”
  3. „Ciebie chcę mieć” Mistrza Pierwszego Planu podbija YouTube – teledysk zachwyca klimatem i emocjami
  4. Gorąca premiera Enjoy prezentuje nowy singiel „Oczy jak węgiel”
  5. Czadoman w jubileuszowym 900 odcinku „Lombard. Życie pod zastaw” – znamy szczegóły
  6. Karina Opyrchał w roli Bogini Miłości w teledysku „Wenus”. Internet oszalał na punkcie jej najnowszego singla
  7. Wygrali DiscoStar i zagrali w Mrągowie! Zobacz nagranie Zespół Max z Jankowej ! „7 czerwonych róż” i „Szalejesz dziewczyno” na żywo
  8. „Seniorita” od Oskaro! Dynamiczna premiera zachwyca energią i może stać się przebojem
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły