Reklama


Reklama

Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

2020-09-19T11:37:00+02:00 Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/trwaja-poszukiwania-najlepszego-zespolu-weselnego-w-kraju-piosenki-disco-polo-glownym-kryterium-1600288505.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

W loży sędziowskiej zasiadają najwięksi specjaliści od rozkręcania imprez: Magda Narożna, Sławomir Świerzyński, Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski

Reklama

Na rynku disco polo, możemy obserwować całą masę wykonawców. Od solistów, przez duety, aż po pełnowymiarowe bandy. Mimo mnogości artystów, branża cały czas zaprasza nowe twarze, do pokazania siebie, swoich umiejętności i przebojów, które być może niesłusznie zalegają gdzieś w szufladzie.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Jednym ze sposobów na odnalezienie najlepszych twórców, są popularne telewizyjne talent show. Specjalistą od organizowania tego typu projektów, jest stacja Polo Tv. Wielkim sukcesem okazał się ich wieloedycyjny program Disco Star. W tym sezonie telewizja postawiła jednak na „wyłowienie” najlepszego zespołu weselnego.

Tworząc telehit Disco Band Weselny Show, daje szansę zdolnym grupom, na zaprezentowanie swoich umiejętności muzycznych oraz charyzmatycznych. Do projektu zgłaszają się weselni rzemieślnicy, którzy swoim talentem pragną zdobyć uznanie widzów oraz jurorów. W loży sędziowskiej zasiadają najwięksi specjaliści od rozkręcania imprez: Magdalena Narożna, Sławomir Świerzyński, Kuba Urbański oraz Norbert Bieńkowski.

Kolejny odcinek już w najbliższą sobotę 19 września o godzinie 17:30. Być może to właśnie w ten weekend zobaczymy weselną formację, która wygra program i otworzy sobie drzwi do weselno-discopolowego salonu.

Trzymamy kciuki.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!
  2. Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!
  3. Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.