Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowy gest gwiazdy muzyki! Przyczyniła się do cudu?!

2018-11-30T23:29:00+01:00 Wyjątkowy gest gwiazdy muzyki! Przyczyniła się do cudu?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/wyjatkowy-gest-gwiazdy-muzyki-przyczynila-sie-do-cudu-1543409047.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Mam wobec mojej Idolki dług wdzięczności – pisze do nas Wincenty.

Reklama

Siła muzyki potrafi czynić cuda. Przekonał się o tym Wincenty Bukowiec – biegacz z Krosnej, który tak wiele zawdzięcza... Teresie Werner. Do naszej redakcji przyszedł jego wzruszający list: „ W moje imieniny w 2012 r. w Koncercie Życzeń w TVS usłyszałem jej piosenkę »Spełnić marzenia«. Anielska uroda, anielski głos... oniemiałem” – pisze fan gwiazdy. Nazajutrz w zamieci śnieżnej pobiegł aż do Limanowej – 18 km, tylko po to, by kupić jej płytę. Od tamtej pory w maratonach startował już tylko w koszulce z podobizną Teresy Werner. Szybko zjednał sobie jej sympatię. – To mój wyjątkowy fan. Wiem, że biega długie dystanse, a na wynik ciężko pracuje. Czyni tak od lat i utrzymuje świetną kondycję. Pomyślałam, że ma coś wspólnego ze mną – powiedziała nam gwiazda zapytana o Wincenta.

Dzięki niej wrócił do biegania

– Piosenki pani Tereni dają mi moc i wolę walki – wyznaje Bukowiec. Kiedy po operacji biodra lekarze nie dawali mu szans na powrót do sportu, nie poddał się. Z muzyką Werner w tle podjął żmudną rehabilitację i... odzyskał sprawność. – Mam wobec mojej Idolki dług wdzięczności – pisze do nas Wincenty. I dołącza zdjęcia z artystką. W tym to najcenniejsze, gdy wraz z mężem odwiedziła go kiedyś w domu. – Dzwoni do mnie, bywa na koncertach i ma dla mnie upominki. To miłe – dodaje gwiazda.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  2. Nowa propozycja nietuzinkowego Artysty disco polo już w sieci! Czy stanie się hitem?
  3. Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.