2021-06-15T11:25:00+02:00 Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie! https://disco-polo.info/uploads/news/gwiazda-disco-polo-otrzymala-niezwykla-wiadomosc-od-fanow-padly-wielkie-slowajpg.jpg

Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!

Redakcja , 15 Czerwiec 2021  11:25
Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!
Źródło zdjęć: instagram.com/elwiramejk/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Autorami wyjątkowej wiadomości są osoby, które na co dzień nie słuchają disco polo

Reklama

Wokalistka disco polo opublikowała w sieci informację, która przyszła do niej po jednym z koncertów!

Zobacz również: Legendarny zespół disco polo Classic w duecie z Paullą! Fani przecierają oczy ze zdumienia! To wykonanie jest genialne! VIDEO

WYJĄTKOWA WIADOMOŚĆ 

Dużo mówi się ostatnio o hejcie w internecie. Wiele popularnych osób każdego dnia musi zmierzyć się z krytyką, która często bez powodu zalewa ich media społecznościowe. Okazuje się jednak, że fani czasami potrafią nieźle zaskoczyć! I to pozytywnie!

Elwira  to popularna wokalistka zespołu Mejk. Artystka wylansowała mnóstwo hitów, które cieszą się sporą popularnością słuchaczy disco polo. Kawałki takie jak: “Tańczę z nim do rana”, czy “Przez dwa serca” osiągnęły na YouTube zawrotne sumy wyświetleń!

Nikt nie ma wątpliwości, że Mejk to jedna z najbardziej znanych formacji disco polo. Spora w tym zasługa wokalistki, która pochwalić się może nie tylko ogromnym talentem wokalnym, ale także niezwykle charyzmatyczną osobowością!

Reklama

GWIAZDY DISCO POLO OTRZYMAŁY SŁOWA PODZIĘKOWAŃ 

Elwira opublikowała na Instagramie słowa podziękowań, które przyszły do niej po jednym z ostatnich koncertów! Miłe słowa skierowali do artystki fani, którzy mieli okazję posłuchać jej występu na żywo. Niezwykłe komplementy sprawiły wokalistce ogromną przyjemność!

Z postu, który udostępniła artystka wynika, że jej wielbicielom koncert bardzo się podobał. Dodali nawet, że już nie mogą doczekać się kolejnej okazji do spotkania ze swoimi idolami! Fani docenili także urodę artystki i jej niezwykły urok osobisty!

Przy okazji okazało się, że autorami tych pochlebnych słów są osoby, które na co dzień nie słuchają disco polo! Dla nich Mejk jest jedynym zespołem naszego gatunku, który wprost pokochali! I chyba nie ma się czemu dziwić! Piosenki sympatycznego małżeństwa przekraczają wszelkie granice, i są ponad podziałami!

Zobacz również: Już dziś gwiazdy disco polo oraz muzyki cygańskiej w Płocki na Wakacyjnej Trasie Dwójki! Lista wykonawców, transmisja live!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Mejk - Wina jej lejcie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny wokalista disco polo wyleciał z żoną na wakacje! Gorące zdjęcia z Grecji podbijają sieć!
  2. Śliczna gwiazda disco polo olśniła fanów swoją stylizacją! Wygląda jak milion dolarów!
  3. Popularny gwiazdor disco polo przywołuje wspomnienia! Fani rozpływają się nad Jego talentem 'jakie ty cudowne budzisz uczucia'
  4. To trio przejdzie do historii disco polo?! Gorąca premiera pt. 'Nie będę Julią' od cudownych wokalistek! To swoisty hymn silnych i niezależnych kobiet!
  5. Gwiazda disco polo wygląda obłędnie 'Wow, aż trudno poznać'. Paula Karpowicz – Top Girls postawiła na zmiany w wyglądzie!
  6. Trudne chwile Magdaleny Narożnej (Piękni i Młodzi)! Gwiazda disco polo opublikowała wymowny wpis w sieci! Fani pocieszają artystkę!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami