Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-10-02T16:30:00+02:00 Wszystkiego co Najlepsze dla Michała (AM) | Sto Lat! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/wszystkiego-co-najlepsze-dla-michala-am-sto-lat-1506948029.jpg
Reklama

Wszystkiego co Najlepsze dla Michała (AM) | Sto Lat!

Redakcja , 02 Październik 2017  16:30
Wszystkiego co Najlepsze dla Michała (AM) | Sto Lat!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Michał Jagodziński z grupy AM. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Mimo młodego wieku cechuje go niesamowita rozwaga! Michał Jagodziński będący dj-em wchodzącym w skład znanego zespołu AM, który na rynku muzycznym znany jest z takich przebojów jak m.in „Za Twe Oczy” ,„Dawaj Dawaj” czy "Kocham Cię" w bardzo szybkim tempie rozwinął skrzydła i znalazł się w gronie popularnych artystów, reprezentujących branże disco polo & dance. Michał dzięki swojej kreatywności i umiejętności organizacji potrafi doskonale połączyć ze sobą naukę i karierę. Jego upór i chęć samorealizacji zaowocowały stanowiskiem DJ-a, któremu dzisiaj branża disco polo składa życzenia.

Otóż dzisiaj tj. 2 października artysta obchodzi urodziny! 

Jako redakcja serwisu disco-polo.info życzymy Michałowi Wszystkiego co Najcudowniejsze. Dużo radości, wytrwałości, a także zdrowia i pomyślności. Zdanych egzaminów i pięknej kobiety u boku! Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Michała.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. 'Walę ją w nos, tabaka to nie koks' - kontrowersyjna premiera w świecie disco polo to prawdziwy hit?!
  2. Żona Sławomira w zmysłowym wydaniu. Gwiazda wystąpiła w szalenie skąpej sukience
  3. Artystka disco polo pokazała pazur! W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z jej udziałem!
  4. Masters z niezwykłą premierą disco polo! 'Ona przyszła tutaj sama' to prawdziwy sztos?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej