Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2017-10-08T20:00:00+02:00 Wszystkiego co Najlepsze dla Arka (AM) | Sto Lat! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/10/wszystkiego-co-najlepsze-dla-arka-am-sto-lat-1507467347.jpg
Reklama

Wszystkiego co Najlepsze dla Arka (AM) | Sto Lat!

Redakcja , 08 Październik 2017  20:00
Wszystkiego co Najlepsze dla Arka (AM) | Sto Lat!
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Dzisiaj swoje urodziny obchodzi Arkadiusz Weran z grupy AM. Jako ekipa redakcji życzymy artyście wszystkiego co Najpiękniejsze. A wy?

Reklama

Choć do zespołu AM dołączył stosunkowo nie dawno, jego obecność znacznie wpłynęła na rozpoznawalność grupy, która w ostatnich miesiącach z impetem wkroczyła na rynek muzyki disco polo & dance. Obecnie formacja wojuje takimi produkcjami jak "Dawaj Dawaj", "Kocham Cię" oraz "Różowe okulary", których z pewnością nie zabrakło Arkowi.

Otóż dzisiaj tj. 8 października Arkadiusz Weran obchodzi urodziny! 

Jako redakcja serwisu disco-polo.info życzymy Arkowi Wszystkiego co Najpiękniejsze. Dużo radości, wytrwałości, a także zdrowia i niesłabnącego poczucia humoru. Niech dobry żart Cię nigdy nie opuszcza podobnie jak wiara w sens tego co robisz. Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu koncertów rejestrowanych „naszym obiektywem”.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Arka

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To prawdziwy hit disco polo! Formacja Bagno z genialną premierą oczarowała świat muzyczny!
  2. Premiera! Czy to właśnie ta piosenka disco polo stanie się hymnem wszystkich imprezowiczów?!
  3. Fani zachwyceni! Marcin Miller zaskoczył wyjątkową niespodzianką! Tak imperator disco polo dba o słuchaczy!
  4. Gwiazdy idą po sukces?! Znane żeńskie trio disco polo przygotowało nowość!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej