Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2016-08-22T12:37:00+02:00 „Idealna” produkcja zespołu AM | Zobaczcie zapowiedź https://disco-polo.info/uploads/news/2016/08/AM-Idealna.png
Reklama

„Idealna” produkcja zespołu AM | Zobaczcie zapowiedź

Redakcja , 22 Sierpień 2016  12:37
„Idealna” produkcja zespołu AM | Zobaczcie zapowiedź
Źródło zdjęć:
Reklama

Premiera od panów z zespołu AM zbliża się wielkimi krokami. Po relacji z planu teledysku światło dzienne ujrzała oficjalna zapowiedź klipu do piosenki pt. „Idealna”.   Klip zrealizowano na początku maja m.in. w sadzie i na terenie...

Reklama

Premiera od panów z zespołu AM zbliża się wielkimi krokami. Po relacji z planu teledysku światło dzienne ujrzała oficjalna zapowiedź klipu do piosenki pt. „Idealna”.

 

Klip zrealizowano na początku maja m.in. w sadzie i na terenie Wyrzyskiej Kolejki Powiatowej w Białośliwiu. Oprócz Panów w klipie pojawiły się cztery urocze dziewczyny Weronika oraz Ewelina – które mogliście podziwiać w klipie „Bogini w Bikini”, Katarzyna oraz odtwórczyni głównej roli – Paulina Mikołajczak – modelka znana m.in. z sesji zdjęciowej do magazynu „Playboy”.

 

Jak wyznali nam jakiś czas temu Panowie, swój wkład w najnowszą produkcję ma również Dj Sequence, który pomógł im w realizacji piosenki.

 

Tworzony przez Andrzeja i Sylwka zespół AM w branży muzycznej istnieje stosunkowo niedługo. Mimo niewielkiego stażu grupa zdobyła już znaczną rzeszę swoich odbiorców.

 

Zobaczcie zapowiedź

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!
  2. Popularne gwiazdy disco polo Top Girls zaskoczyły fanów nową produkcją! To będzie nowy sztos disco polo?!
  3. Szczere wyznanie w najnowszej produkcji disco polo. Premierowa publikacja podbije rynek muzyczny?
  4. Artysta disco polo szczerze o pewnych oczach! To może być początek czegoś nowego!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej