2023-10-22T15:40:00+02:00 „Wolność” hit zespołu Boys rozbrzmiewa na Prime Show MMA 6! Zobaczcie nagranie „Wolność” zespołu Boys na Prime Show MMA 6 w Toruniu. Grzegorz Szulakowski zaskakuje wyborem utworu podczas wejścia do oktagonu. https://disco-polo.info/uploads/news/wolnosc-hit-zespolu-boys-rozbrzmiewa-na-prime-show-mma-6-zobaczcie-nagraniejpg.jpg Disco-Polo.info

„Wolność” hit zespołu Boys rozbrzmiewa na Prime Show MMA 6! Zobaczcie nagranie


„Wolność” zespołu Boys na Prime Show MMA 6 w Toruniu. Grzegorz Szulakowski zaskakuje wyborem utworu podczas wejścia do oktagonu.

Autor: Adam Begier, 22 Październik 2023  15:40
Źródło zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
„Wolność” hit zespołu Boys rozbrzmiewa na Prime Show MMA 6! Zobaczcie nagranie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Daniel Martyniuk zaśpiewał wielki przebój! Jak mu poszło? Ma talent po ojcu? | VIDEO
 2. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
 3. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!

  W świecie sportów walki, muzyczny wybór zawodnika podczas wejścia do oktagonu często jest uważany za odbicie jego charakteru, postawy czy nawet strategii przed nadchodzącym pojedynkiem. Dlatego wybór Grzegorza Szulakowskiego podczas gali Prime Show MMA w Toruniu miał dla wielu nie tylko muzyczne, ale także symboliczne znaczenie. Jak wiele można wyczytać z jednej piosenki?

  Wolność w sercu zawodnika

  Kiedy Grzegorz Szulakowski zdecydował się wybrać utwór „Wolność” legendarnej grupy Boys jako tło swojego wejścia do oktagonu, wiele osób mogło się zastanawiać nad powodami takiego wyboru. Czy to miało na celu dodanie sobie animuszu przed walką? A może wyrażenie pewnej postawy życiowej czy hołd dla jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo w Polsce?

  Utwór „Wolność” od lat kojarzy się z tęsknotą, wolnością ducha i nieujarzmioną energią. W kontekście walki MMA, taka muzyka może stać się manifestem nie tylko fizycznej, ale i mentalnej postawy zawodnika.

  Muzyka i sport - nierozerwalny duet

  Nie da się ukryć, że muzyka odgrywa kluczową rolę w świecie sportu. Od klubowych hymnów, przez doping kibiców, po indywidualne wybory sportowców - to wszystko składa się na pełne emocji i napięć spektakle, które dostarczają nam niesamowitych wrażeń.

  Wybór Grzegorza miał w sobie coś wyjątkowego, bo choć disco polo nie jest gatunkiem tradycyjnie kojarzonym z walkami MMA, to w tym przypadku doskonale wpasowało się w atmosferę gali. Może to początek nowej mody w świecie sportów walki? Czas pokaże!

  Zespoły takie jak Boys, od lat wpływają na kulturę muzyczną w Polsce, tworząc hity, które łączą pokolenia. Ich obecność, nawet pośrednia, na tak ważnym wydarzeniu sportowym jak Prime Show MMA 6, pokazuje, jak wielkie jest ich znaczenie dla polskiej sceny muzycznej.

  Gala Prime Show MMA 6 w Toruniu dostarczyła kibicom nie tylko sportowych emocji, ale również muzycznego zaskoczenia. Dzięki wyborowi Grzegorza Szulakowskiego, piosenka „Wolność” zespołu Boys na chwilę stała się soundtrackiem jednego z najważniejszych momentów wieczoru. Czekamy na kolejne muzyczne niespodzianki w świecie MMA!


  BOYS - WOLNOŚĆ (ORIGINAL AUDIO VERSION)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Przełom w Muzyce! Mig i Kizo zmieniają reguły gry z nowym hitem "Co Ty mi dasz". To NOWA ERA disco polo?!
  2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  3. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
  4. Ależ to jest piękność?! Klaudia Zielińska, gwiazda disco kusi nowym selfie! Wypięła się do zdjęcia!
  5. Gwiazdy disco polo Topky rozpalą scenę podczas Dni Ostrowi 2024!
  6. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
  7. Tak brzmi na ŻYWO nowy hit Skolima i Cleo "Dziewczyno Piękna"! Wyszło genialnie?! Mamy VIDEO!
  8. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie