2021-10-26T13:06:00+02:00 Wokalistka disco polo w potrzasku, w mediach społecznościowych pojawiał się fałszywy profil z wykorzystan https://disco-polo.info/uploads/news/wokalistka-disco-polo-w-potrzasku-w-mediach-spolecznosciowych-pojawial-sie-falszywy-profil-z-wykorzystaniem-jej-prywatnych-zdjecjpg.jpg

Wokalistka disco polo w potrzasku, w mediach społecznościowych pojawiał się fałszywy profil z wykorzystaniem jej prywatnych zdjęć.

Redakcja , 26 Październik 2021  13:06
Wokalistka disco polo w potrzasku, w mediach społecznościowych pojawiał się fałszywy profil z wykorzystaniem jej prywatnych zdjęć.
Źródło zdjęć: instagram.com/paulina_energy

Ktoś wykorzystuje prywatne zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda ma już dosyć i prosi o pomoc


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Bycie sławnym posiada swoje blaski i cienie. Osoby znane często są zaczepiane na ulicy i utożsamiane z działalnością jaką prowadzą. W branży disco polo również nie brakuje niepokojących zdarzeń, które potrafią spędzać sen z powiek.

Zobacz również: Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!

W ostatnim czasie z konsekwencjami sławy mierzy się jedna z popularnych wokalistek muzyki tanecznej. Paulina Banaszek jest znana jako liderka rozchwytywanej formacji Energy Girls. Gwiazda tryska energią i nie brakuje jej przebojowości, a co najważniejsze wnosi do zespołu powiew entuzjazmu i dobrego nastroju.

Reklama

Cechuje ją niezwykła wszechstronność, ponieważ oprócz tego, że genialnie śpiewa, jest także instruktorką fitness. Fanom nie umknęła również nieskazitelna i ponętna figura Pauliny, a także uwodzicielski i bardzo sympatyczny uśmiech, który jak tylko się pojawia jest w stanie oczarować każdego. Jednak ostatni czas nie jest dla wokalistki łaskawy. Gwiazda otrzymała niepokojące sygnały o fałszywym profilu, który jakiś czas temu pojawił się na Instagramie. Co najgorsze, zostały do niego wykorzystane jej autorskie zdjęcia jak też i sam opis!

Zarówno liderka Energy Girls, jak i jej wierni fani doznali szoku oglądając fałszywe konto podpisane Stella_Kylie! Gwiazda zwróciła się z gorącą prośbą do swoich wielbicieli aby zgłaszali niepożądany profil za pomocą Instagrama. Mimo, że bycie sławnym posiada swoją cenę, to niezależnie od rozmiaru sukcesu, takie działania wprawiają w zakłopotanie i powodują niepewność.

Reklama

Paulina jest na to przygotowana, jednak nie zamierza swoimi zdjęcia firmować fałszywego konta, które nielegalnie posługuje się jej wizerunkiem.

Fani dzielnie wspierają wokalistkę i z chęcią zgłaszają nieprawdziwe konto na Instagramie. Ta sytuacja pokazuje jak wiele znaczy współpraca. Gwiazda od zawsze była uwielbiana w branży disco, jesteśmy przekonani, że sprawa przy takiej pomocy zostanie szybko rozwikłana.

Zobacz również: Romantyczna premiera pt. 'Niebieskie oczy' od LukasaM przebije wielki HIT Zenka Martyniuka?!

Reklama
Plik Paulina---Fake-1.png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Energy Girls - Mateusz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo szokuje zdjęciem z wanny! Uwagę przykuwa niecodzienny opis!
  2. Widok zapiera dech w piersiach! Śliczna modelka disco polo odważnie odsłoniła swoje zgrabne ciało!
  3. Gwiazdor disco polo nagrał nowość z tajemniczą Dżoaną! Premiera Krisa Talismana podbije internet?!
  4. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  5. Hitowy utwór disco polo doczekał się nowej wersji! Klubowa odsłona przeboju 'Jeszcze raz' ma szansę przebić oryginał?!
  6. Uwielbiany zespół disco polo zdradza kulisy swojej premierowej produkcji! W klipie zespołu News wystąpiła popularna modelka i znani Dj-e!
  7. Gorące zdjęcia znanej wokalistki disco polo! Gwiazda odsłonił biust!
  8. Obrzydliwy hejt na Marcina Millera Boys! Internauci zaatakowali uwielbianego gwiazdora disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami