Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo szczęśliwa podczas kwarantanny - To jest wolność - napisała w sieci!

2020-05-06T19:15:00+02:00 Wokalistka disco polo szczęśliwa podczas kwarantanny - To jest wolność - napisała w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/elwira-mejk-jest-wdzieczna-za-taka-majowke-1588447357.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka topowej grupy Mejk dodała zdjęcie z Majówki, na którym widać, że jest szczęśliwa i wdzięczna. W końcu nie samą pracą człowiek żyje

Reklama

Z pewnością Majówka 2020 zostanie na długo, o ile nie na zawsze w naszych głowach. Sięgając pamięcią wstecz, jest wręcz niemożliwe przypomnienie sobie podobnej majówki do tegorocznej.

Zobacz również: Dawid Narożny potwierdził kolejne informacje odnośnie swojej kariery muzycznej!

Co roku weekendy majowe były hucznie świętowane. Zarówno wokaliści, jak i fani nie mogli narzekać na nudę. Muzycy każdego roku w maju byli w rozjazdach, a fani niekiedy podążali na drugi koniec Polski, aby móc towarzyszyć swoim idolom na koncertach. W tym roku w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną pandemią COVID19 imprezy masowe zostały odwołane. 

Mogłoby się wydawać, że trudno będzie znaleźć sobie zajęcie na ten czas, ale jak widać, dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Wokalistka topowej grupy Mejk dodała zdjęcie z Majówki, na którym widać, że jest szczęśliwa i wdzięczna. W końcu nie samą pracą człowiek żyje.

Artystka pozuje na motorze, jak z filmu. Być może Elwira odkryła swoją nową pasje bądź też miłość: - To jest wolność. Majówka 2020 Po tym wpisie wokalistki można wywnioskować, że Elwira nie płacze z powodu braku pracy w weekend majowy. Wykorzystuje ten czas w stu procentach dla siebie na przyjemności i regenerację.

Życzymy każdemu takiej pogody ducha i z uśmiechem podejścia do życia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!
  2. Najlepszy występ w historii telewizji?! Marcin Miller (Boys) wzruszył miliony Polaków!
  3. Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.