Reklama


Reklama

Wokalistka disco polo szczęśliwa podczas kwarantanny - To jest wolność - napisała w sieci!

2020-05-06T19:15:00+02:00 Wokalistka disco polo szczęśliwa podczas kwarantanny - To jest wolność - napisała w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/elwira-mejk-jest-wdzieczna-za-taka-majowke-1588447357.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/elwiramejk/
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka topowej grupy Mejk dodała zdjęcie z Majówki, na którym widać, że jest szczęśliwa i wdzięczna. W końcu nie samą pracą człowiek żyje

Reklama

Z pewnością Majówka 2020 zostanie na długo, o ile nie na zawsze w naszych głowach. Sięgając pamięcią wstecz, jest wręcz niemożliwe przypomnienie sobie podobnej majówki do tegorocznej.

Zobacz również: O krok od mega wpadki! Prześliczna gwiazda disco polo pokazała odrobinę za dużo?!

Co roku weekendy majowe były hucznie świętowane. Zarówno wokaliści, jak i fani nie mogli narzekać na nudę. Muzycy każdego roku w maju byli w rozjazdach, a fani niekiedy podążali na drugi koniec Polski, aby móc towarzyszyć swoim idolom na koncertach. W tym roku w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną pandemią COVID19 imprezy masowe zostały odwołane. 

Mogłoby się wydawać, że trudno będzie znaleźć sobie zajęcie na ten czas, ale jak widać, dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Wokalistka topowej grupy Mejk dodała zdjęcie z Majówki, na którym widać, że jest szczęśliwa i wdzięczna. W końcu nie samą pracą człowiek żyje.

Artystka pozuje na motorze, jak z filmu. Być może Elwira odkryła swoją nową pasje bądź też miłość: - To jest wolność. Majówka 2020 Po tym wpisie wokalistki można wywnioskować, że Elwira nie płacze z powodu braku pracy w weekend majowy. Wykorzystuje ten czas w stu procentach dla siebie na przyjemności i regenerację.

Życzymy każdemu takiej pogody ducha i z uśmiechem podejścia do życia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Piękna Gwiazdeczka disco polo śpiewa wielki przebój zespołu Maanam.
  2. Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.
  3. Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.