Reklama


Reklama

Wokalista disco powraca na scenę po tragicznym wypadku!

2019-02-16T08:00:00+01:00 Wokalista disco powraca na scenę po tragicznym wypadku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/wokalista-disco-powraca-na-scene-po-tragicznym-wypadku-1550187518.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jego samochód zderzył się z ciężarówką

Reklama

Czuję się świetnie, jestem gotowy na występ na walentynkowej gali w Krakowie – zapewnia czytelników John McInerney. Jednak w pamięci lidera Bad Boys Blue nadal żywe jest wspomnienie poważnego wypadku, w którym uczestniczył z żoną Sylwią, półtora roku temu na Syberii. Jego samochód zderzył się z ciężarówką. Tamtego dnia McInerney doznał złamania szyjki kości udowej, urazu kręgosłupa, miał także obrażenia wewnętrzne.

Operacja ratująca jego życie trwała ponad 5 godzin. – Mój powrót do zdrowia był stopniowy. Najpierw poddawałem się rehabilitacji w podwarszawskim Konstancinie, później w domu – zdradza muzyk. Przez cały czas była przy nim ukochana żona. – Była ze mną tego feralnego dnia. To prawdziwy cud, że nic jej się wtedy nie stało – wspomina artysta. – Ostatnie miesiące fantastycznie mną się opiekowała i podnosiła na duchu – podkreśla.

Zobacz również: Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!

Co przyniesie najbliższy rok? Drogi Johna i Sylwii skrzyżowały się już 20 lat temu. Do dziś uważają to spotkanie za zrządzenie losu. – Podeszła do mnie z prośbą o autograf. Wtedy wymieniliśmy się numerami telefonów – wspomina John. Wkrótce po tym wydarzeniu wokalista zaprosił Sylwię, by wystąpiła w jego teledysku. Czas spędzony na planie stał się początkiem ich współpracy i relacji, która przerodziła się w miłość. – Łączymy przyjemne z pożytecznym. Taki układ bardzo nam odpowiada. Ale staramy się oddzielać sprawy zawodowe od prywatnych, bo w domu nie jestem muzykiem, a mężem i ojcem naszej córki Scarlett – podkreśla John. W tym roku Bad Boys Blue wyruszy w trasę koncertową, a o końcu kariery myśli w odległej perspektywie. – Może kiedyś kupię łódź i ruszę w rejs dookoła świata. Ale teraz stęskniłem się za estradą – przyznaje artysta.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!
  2. Disco polo w nowoczesnym wydaniu kluczem do sukcesu?! Patryk Grey prezentuje coś nowego!
  3. Gwiazdy disco polo zabrały głos w sprawie protestu kobiet. Padły bardzo mocne słowa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.