Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalista disco polo zarobił krocie! 50 milionów to historyczny wynik!

2019-04-18T19:47:00+02:00 Wokalista disco polo zarobił krocie! 50 milionów to historyczny wynik! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wokalista-disco-polo-zarobil-krocie-50-milionow-to-historyczny-wynik-1555597824.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - MiłyPan!
Reklama


Ogólna

MiłyPan to król muzyki disco polo?!

Reklama

Młody wokalista disco polo został milionerem! Tak można podsumować pierwsze miesiące 2019 roku dla MiłegoPana. Jeden z najlepszych debiutantów w świecie disco polo ma ogromny do zadowolenia. Jego pierwszy teledysk okazał się strzałem w dziesiątkę.

Zobacz również: 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli

MiłyPan to nowa postać w branży muzycznej, ale jego pierwszy utwór, który został wydany 15 lipca 2018 roku to wielki hit muzyki disco polo. Ponad 52 miliony wyświetleń w serwisie YouTube to jeden z najlepszych wyników w ostatnim czasie. Przeboje od Zenona Martyniuka, czy Sławomira nie są, aż tak popularne jak właśnie "Królowa" MiłegoPana.

Uwielbiany wokalista disco polo może świętować ogromny sukces. Jego produkcja ma ogromne szansę, aby na zawsze wpisać się w historię muzyki disco polo.

Oczywiście za wyświetleniami w serwisie YouTube idą spore pieniądze oraz koncerty. MiłyPan jest jednym z najlepiej zarabiających wokalistów w tym roku.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Dwa miliony wpadły na konto gwiazd disco polo! Łobuzy podbijają branżę muzyczną!
  3. To już pewne! Zenon Martyniuk nagra nowy teledysk!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.