Reklama
Polecamy


Reklama

Wnuk Marcina Millera pójdzie w ślady dziadka?! Posłuchajcie jak gra!

2020-05-27T22:02:00+02:00 Wnuk Marcina Millera pójdzie w ślady dziadka?! Posłuchajcie jak gra! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/najwiekszy-gwiazdor-disco-polo-odejdzie-na-zasluzona-emeryture-zastepstwo-jest-juz-w-gotowosci-1590179746.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/marcinmillerboys/
Reklama


Ogólna

Lider zespołu Boys Marcin Miller już powoli szkoli na następcę swojego wnuka

Reklama

Często zastanawiamy się, jak będzie wyglądała branża disco polo, bez kluczowych artystów. Wydaje się, że nie ma osób niezastąpionych, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że takie tuzy jak Zenek Martyniuk, czy Marcin Miller na zawsze pozostaną w sercach swoich fanów wraz z największymi przebojami.

Zobacz również: Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO

Nie ma możliwości, by kiedykolwiek ktoś lub coś wymazało z pamięci tak wielkie dla muzyki postaci. Lider zespołu Boys już powoli szkoli na następcę swojego wnuka. To informacja szalenie pozytywna, ponieważ istnieje duża szansa, że bardzo młody jeszcze potomek, w przyszłości wypełni olbrzymią wyrwę po swoim wielkim dziadku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????????????????????

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Gwiazdor opublikował na instagramie bardzo wzruszające nagranie. Młody Miller przy pianinie odgrywał na razie znaną tylko sobie melodię, ale kto wie czy w tych małych palcach nie drzemie potencjał na stworzenie „Jesteś szalona 2”? Taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny.

My i wszyscy fani, najbardziej marzymy jednak o tym, by zobaczyć dziadka i wnuka na jednej scenie. To po 1 zwiastowałoby wielką karierę i odziedziczenie talentu po dziadku, a przede wszystkim długą, sceniczną żywotność samego Marcina.

Myślicie, że wnukowi uda się powtórzyć sukcesy dziadka?

Zobacz również: Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!
  2. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!
  3. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.