Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-04-08T15:30:00+02:00 Wielkie wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka! Król disco polo uhonorowany! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/04/wielkie-wydarzenie-w-zyciu-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-uhonorowany-1554724529.jpg
Reklama

Wielkie wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka! Król disco polo uhonorowany!

Redakcja , 08 Kwiecień 2019  15:30
Wielkie wydarzenie w życiu Zenona Martyniuka! Król disco polo uhonorowany!
Źródło zdjęć: Marek Kwiecień
Reklama

Wielkie wyróżnienie dla lidera zespołu Akcent

Reklama

Muzyka disco polo jest najpopularniejszym gatunkiem muzycznym w Polsce z pewnością dzięki m.in. królowi disco polo - Zenonowi Martyniukowi. Lider zespołu Akcent za sprawą swoich hitów oraz naturalnego zachowania podbił serca fanów muzyki tanecznej.

Zobacz również: Prawdziwy dramat! Artysta disco polo wspomina zmarłego tatę! Wzruszająca treść!

W życiu Zenona Martyniuka wydarzyło się wielkie wydarzenie. Król disco polo został uhonorowany w dość nietypowy sposób. Jego postać w formie muralu pojawi się na jednym z bloków w Białymstoku.

Bardzo się cieszę - powiedział Zenek Martyniuk. - Jestem bardzo zaszczycony, że mój wizerunek pojawi się na jednym z bloków - dodał wzruszony król disco polo!

Mural powstanie na osiedlu Dziesięciny przy ul. Hallera 25 w Białymstoku. To pierwszy artysta disco polo, którego podobizna pojawi się w takiej formie.

Na muralu oczywiście widzimy Zenka z gitarą, a w tle nuty do piosenki pt. "Przez twe oczy zielone". Na grafice pojawiły się również słoneczniki. Kolorystyka jest utrzymana w ostrym klimacie i symbolizuje lata 90-te XX wieku. Projekt muralu przygotował Rafał Roskowiński.

Zobacz również: Uwielbiany wokalista disco polo wziął ślub w tajemnicy? Zdradziła go obrączka podczas Sylwestrowego koncertu!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Emilka z Daj To Głośniej z cudownymi zdjęciami. Gwiazda disco polo czaruje, a internauci pieją z zachwytu!
  2. Gwiazdor disco polo zszokował fanów?! Takiego rozpoczęcia roku nikt się nie spodziewał
  3. Mega gorąca sesja pięknej gwiazdy disco polo. Artystka poruszyła wyobraźnie fanów!
  4. Nieziemska gwiazda disco polo odsłoniła ponętny dekolt! Imponujące kadry podbijają sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej