Reklama


Reklama

Wielki gwiazdor disco polo zgłębia wiedzę o balonach! Skręca z nich najtrudniejsze kształty!

2020-06-12T07:30:00+02:00 Wielki gwiazdor disco polo zgłębia wiedzę o balonach! Skręca z nich najtrudniejsze kształty! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/wielki-gwiazdor-disco-polo-zglebia-wiedze-o-balonach-1591463221.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/p/CBBea2SDYzv/
Reklama


Życie gwiazd

Paweł Dudek, szkoli odbiorców z tematu, który zgłębia i pokazuje im swój nowo odkryty talent do modelowania balonów

Reklama

W świecie disco polo, mamy doczynienia z rożnym rodzajem zajęć dodatkowych. Hobby i koniki gwiazd czasem szokują swoją ekstrawagancją, a czasami dziwią spokojną naturą.

Zobacz również: Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!

Pomysłów na urozmaicenie wolnych godzin nie brakuje! Dzięki dostępności do mediów społecznościowych, łatwo nam podglądać idoli i śledzić ich rozwój w różnych materiach. Na koncie instagramowym Czadomena, na pewno znajdziemy kilka ciekawych filmików z życia prywatnego!

Jego ostatnia taka produkcja, to bardzo interesujący sposób na spędzanie czasu! Paweł Dudek, szkoli odbiorców z tematu, który zgłębia i pokazuje im swój nowo odkryty talent do modelowania balonów! Jak wszyscy wiemy, z długich, napompowanych baloników, można stworzyć niesamowite figury - pieski, kotki, palmy itd.. Czadoman trzyma sowich widzów w napięciu aż do ostatniej minuty.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozdrawiam @czadoman ✌???? #Czadoman #balonik #????

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

Poza kadrem namiętnie skręca dmuchańce, by nagle pochwycić w rękę marker, dorysować elementy imitujące oczy oraz buzię i zaprezentować balon w oryginalnej prostej postaci - bez zmian! Eksponat w pierwotnym wzorze, według piosenkarza, przyjął postać węża.

Cały materiał ma charakter humorystyczny, więc zachęcamy, by odpalić najnowszy tutorial od Pawła, poprawić sobie humor i razem z gwiazdorem zgłębić „balonową problematykę”.

Zobacz również: Inny muzyk stanął za strajkującym gwiazdorem disco polo! Chylę czoła - przyznał zarzucając innym przymilanie się!

CZADOMAN - Ruda tańczy jak szalona

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo chwyta za serce swoich fanów! Tak romantycznie jeszcze nie było!
  2. Gwiazdor disco polo odciąża żonę z obowiązków! Cieszy się, że może wykazać się jako mąż i tata!
  3. Prowokacja wokalistki disco polo! Gwiazda podczas strajków nagrała ten materiał!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.