Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-27T14:18:00+01:00 Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną! https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-radosc-gwiazdy-disco-polo-artystka-pochwalila-sie-wspanialajpg.jpg
Reklama

Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną!

Redakcja , 27 Marzec 2021  14:18
Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official/

Popularna wokalistka disco polo zdecydowała się podzielić z fanami swoim wielkim szczęściem

Reklama

Popularna wokalistka muzyki disco polo & dance zdecydowała się podzielić z fanami swoją wielką radością! Gwiazda opublikowała w sieci rozczulające zdjęcie z bardzo wymownym opisem. Fani jej gratulują!

Zobacz również: Czadoman zainwestował milion złotych w nowy biznes! TEN produkt podbije rynek światowy?!

O tej uroczystości rozpisywały się najpopularniejsze serwisy plotkarskie. To właśnie w 2015 roku Małgorzata Grabda ( z domu Główka) zawarła związek małżeński. Ceremonia odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół Małgorzaty i Mateusza. Jak wielokrotnie przyznawała wokalistka był to jeden z najpiękniejszych dni w ich dotychczasowych wspólnym życiu. Dzisiaj para świętuje 6 rocznicę ślubu!

WOKALISTKA DISCO POLO WDZIĘCZNA ZA RODZINĘ I MIŁOŚĆ

Małgosia Główka to liderka popularnej formacji disco polo - Camasutra. Gwiazda oprócz wielu sukcesów zawodowych i bardzo dynamicznej kariery zawodowej znalazła czas na rodzinę. Cztery lata po ślubie wokalistka została mamą bliźniąt – uroczej Zosi i Stasia, którzy skradli serca państwa Grabda. Małgorzata bardzo często dzieli się na swoim profilu społecznościowym kadrami spędzonymi z rodziną. Ostatni post wzbudził wiele emocji. Gwiazda dała do zrozumienia swoim fanom, że odkąd założyła rodzinę i została mamą jej życie nabrało jeszcze większego sensu.

„O ile możliwe jest w ogóle niebo na ziemi, to tylko można je znaleźć w szczęśliwym małżeństwie”. Dzisiaj nasza VI rocznica ślubu kościelnego Jestem wdzięczna za naszą wspólną drogę, nasze dzieci i naszą miłość.

Małgorzata Grabda nie kryje się ze swoim szczęściem i wielką radością, jaką czerpie z bycia żoną i mamą. Jej instagram aż kipi od treści, w których gwiazda porusza ważne aspekty życiowe. Wokalistka nie ukrywa jednak, że tęskni za pracą i występami scenicznymi. Czy ten rok okaże się przełomowy i gwiazdy powrócą na scenę? Zobaczcie jak Małgorzata Główka spełnia się przed obiektywem w jednej z jej najpopularniejszych produkcji

Zobacz również: Wokalistka disco polo przerywa milczenie! Gwiazda padła ofiarą zbirów!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: CAMASUTRA - Zrób coś dla mnie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wygląda jak bogini! Przepiękna gwiazda disco polo zachwyca w czarnym bikini!
  2. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają rynek disco polo! Ta nowość może okazać się wielkim hitem!
  3. Bezprecedensowa walka z hejtem! Wokalistka disco polo zdjęła stanik i pokazała pośladki!
  4. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej