2021-03-27T14:18:00+01:00 Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną! https://disco-polo.info/uploads/news/wielka-radosc-gwiazdy-disco-polo-artystka-pochwalila-sie-wspanialajpg.jpg

Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną!

Redakcja , 27 Marzec 2021  14:18
Wielka radość gwiazdy disco polo! Artystka pochwaliła się wspaniałą nowiną!
Źródło zdjęć: instagram.com/malgorzataglowka_official/

>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Popularna wokalistka disco polo zdecydowała się podzielić z fanami swoim wielkim szczęściem

Reklama

Popularna wokalistka muzyki disco polo & dance zdecydowała się podzielić z fanami swoją wielką radością! Gwiazda opublikowała w sieci rozczulające zdjęcie z bardzo wymownym opisem. Fani jej gratulują!

Zobacz również: Tłumy na koncercie Sławomira! Gwiazdor rock polo zagrał w wyjątkowym miejscu! Publiczność zachwycona!

O tej uroczystości rozpisywały się najpopularniejsze serwisy plotkarskie. To właśnie w 2015 roku Małgorzata Grabda ( z domu Główka) zawarła związek małżeński. Ceremonia odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół Małgorzaty i Mateusza. Jak wielokrotnie przyznawała wokalistka był to jeden z najpiękniejszych dni w ich dotychczasowych wspólnym życiu. Dzisiaj para świętuje 6 rocznicę ślubu!

WOKALISTKA DISCO POLO WDZIĘCZNA ZA RODZINĘ I MIŁOŚĆ

Małgosia Główka to liderka popularnej formacji disco polo - Camasutra. Gwiazda oprócz wielu sukcesów zawodowych i bardzo dynamicznej kariery zawodowej znalazła czas na rodzinę. Cztery lata po ślubie wokalistka została mamą bliźniąt – uroczej Zosi i Stasia, którzy skradli serca państwa Grabda. Małgorzata bardzo często dzieli się na swoim profilu społecznościowym kadrami spędzonymi z rodziną. Ostatni post wzbudził wiele emocji. Gwiazda dała do zrozumienia swoim fanom, że odkąd założyła rodzinę i została mamą jej życie nabrało jeszcze większego sensu.

„O ile możliwe jest w ogóle niebo na ziemi, to tylko można je znaleźć w szczęśliwym małżeństwie”. Dzisiaj nasza VI rocznica ślubu kościelnego Jestem wdzięczna za naszą wspólną drogę, nasze dzieci i naszą miłość.

Małgorzata Grabda nie kryje się ze swoim szczęściem i wielką radością, jaką czerpie z bycia żoną i mamą. Jej instagram aż kipi od treści, w których gwiazda porusza ważne aspekty życiowe. Wokalistka nie ukrywa jednak, że tęskni za pracą i występami scenicznymi. Czy ten rok okaże się przełomowy i gwiazdy powrócą na scenę? Zobaczcie jak Małgorzata Główka spełnia się przed obiektywem w jednej z jej najpopularniejszych produkcji

Zobacz również: Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!

Reklama
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: CAMASUTRA - Zrób coś dla mnie
>Kliknij i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Święto muzyki cygańskiej i disco polo?! Wakacyjna Trasa Dwójki połączyła się z popularnym Festiwalem Kultury Romskiej!
  2. Defis kręcił klip w stolicy! Gwiazdor disco polo tylko nam zdradził kulisy jego powstania! Scenariusz klipu wzorowany jest na popularnej książce!
  3. Pilne! Bardzo groźny wypadek gwiazd disco polo! Pijany kierowca wjechał w samochód grupy Playboys! Auto zniszczone! ZDJĘCIA
  4. Śliczna wokalistka disco polo odsłoniła w sieci biust! Fani zachwyceni 'Pięknie wyglądasz, Cudowny słodziak'
  5. Tłumy na koncercie ślicznej wokalistki disco polo! Artystka rzuciła wszystkich na kolana!
  6. Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami