2019-09-08T13:55:00+02:00 Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaków! Jej figura po porodzie jest nieziemska! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/uwielbiana-wokalistka-disco-polo-urodzila-blizniakow-jej-figura-po-porodzie-jest-nieziemska-1567942420.jpg

Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaków! Jej figura po porodzie jest nieziemska!

Redakcja , 08 Wrzesień 2019  13:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Uwielbiana wokalistka disco polo urodziła bliźniaków! Jej figura po porodzie jest nieziemska!
Źródło zdjęć: Instagram - Małgorzata Grabda

Artystka disco polo wygląda zjawiskowo

Reklama

W świecie disco polo nie brakuje pięknych, uzdolnionych i niezwykłych wokalistek. Do tej grupy artystek należy z pewnością liderka zespołu Camasutra - Małgosia Grabda(Główka). 

Zobacz również: Zjawiskowa gwiazdeczka disco polo zachwyca przebojową stylizacją! To najpiękniejsza kobieta w branży?

W życiu uroczej artystki disco polo ostatnio dużo się pozmieniało. Gosia urodziła bliźniaki - Zosię i Stasia. Ta podwójna radość to wielkie szczęście dla młodych rodziców, ale przy okazji spore wyzwanie.

Małgosia ze względu na szczyt koncertowy szybko wróciła na scenę i rozgrzewa publikę w naszym kraju. Artystka disco polo również bardzo szybko wróciła do poprzedniej figury. Po porodzie nie widać śladu, a wokalistka zespołu Camasutra wygląda nieziemsko.

Fani od razu zwrócili uwagę jak tylko artystka dodała nowe zdjęcia z teledysku, czy koncertów. Faktycznie Gosia szybko wróciła do formy co świadczy, że kobieta po porodzie jak tylko chce i ma chęci będzie wyglądała bardzo dobrze.

Mamy nadzieję, że również forma muzyczna u Małgosi jest wysoka i już niebawem usłyszymy kolejne nowe hity od uwielbianej wokalistki disco polo

Zobacz również: Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
  2. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  3. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  4. Bardzo głęboki dekolt wokalistki disco polo wzburzył internet! Fanka podziękowała gwieździe za odwagę!
  5. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  6. Fani zachwyceni! Popularni gwiazdorzy disco polo szastają dolarami?! Oferują wylot na 'Kanary'!
  7. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  8. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami