Reklama
Polecamy


Reklama

Wokalistka disco polo szczodrze obdarzona przez los!

2019-08-27T16:14:00+02:00 Wokalistka disco polo szczodrze obdarzona przez los! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/08/wokalistka-disco-polo-szczodrze-obdarzona-przez-los-1566831185.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Od początku czuliśmy, że będziemy mieli chłopca oraz dziewczynkę – mówi nam Małgorzata Główka, czyli popularna CamaSutra

Reklama

Chwila, w której została mamą była jedną z najszczęśliwszych w jej życiu. Tym bardziej że los obdarzył ją i Mateusza Grabdę podwójnie. – Na wieść o mojej ciąży mąż popłakał się z radości.

Zobacz również: Trwają poszukiwania najlepszego zespołu weselnego w kraju. Już dziś drugi odcinek Disco Band Weselny Show w TV!

A gdy dowiedzieliśmy się, że będą to bliźnięta byliśmy podwójnie szczęśliwi. Od początku czuliśmy, że będziemy mieli chłopca oraz dziewczynkę – mówi nam Małgorzata Główka, czyli popularna CamaSutra. Aby w spokoju przygotować się na narodziny Zosi i Stasia, gwiazda na kilka miesięcy zniknęła ze sceny.

Pierwsze tygodnie po porodzie również poświęciła tylko rodzinie. – Teraz, gdy uznałam, że możliwy jest już mój powrót do fanów, mogę liczyć na wsparcie w opiece nad maluchami ze strony Mateusza i mojej mamy – podkreśla wokalistka. Wychowywanie bliźniąt to nie lada wyzwanie i wymaga dobrej organizacji.

– Wszystko musimy robić podwójnie i zwykle w tym samym momencie – podkreśla ze śmiechem piosenkarka. – Nasz świat się zmienił. Ale już teraz wiemy z mężem, że zapewnimy dzieciom tyle miłości, ile się tylko da. Bo przecież rodzina jest najważniejsza – wyznaje Małgorzata.

Już czas do pracy 

Dzięki wsparciu najbliższych wokalistka mogła już wrócić do pracy. Koncertuje, bierze udział w popularnych programach telewizyjnych i nagrywa. Ostatnio zaprezentowała swoim fanom nowość – piosenkę „Teraz i wciąż”.

Zobacz również: Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!

To z pewnością będzie nowy hit disco polo!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsająca śmierć gwiazdora disco polo "nigdy nie zapomnimy... " napisali przyjaciele!
  2. Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!
  3. Ktoś próbował zniszczyć karierę gwiazdora disco polo?! Artysta szczerze o sukcesie i marzeniach!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.