Reklama


Reklama

Wielka odpowiedzialność na barkach popularnego artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w centrum wielkiej firmowej imprezy Roger Publishing!

2019-12-27T13:55:00+01:00 Wielka odpowiedzialność na barkach popularnego artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w centrum wielkiej firmowej imprezy Roger Publishing! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/wielka-odpowiedzialnosc-na-barkach-popularnego-artysty-disco-polo-gwiazdor-znalazl-sie-w-centrum-wielkiej-firmowej-imprezy-roger-publishing-1577379261.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/dzikuoficjalny/
Reklama


Życie gwiazd

Jak przyznała znana blogerka działająca w sieci jako emilievivre bez pomocy Huberta Jej występ z przyjaciółmi mógłby się nie odbyć

Reklama

Kreatywność gwiazd muzyki disco polo nie ma granic! Podobnie jak umiejętności wielu artystów, którzy oprócz śpiewania zajmują się również innymi rzeczami. Przykładem takiej osoby jest młody wokalista disco polo, który dał się już poznać z takich przebojów jak "Niedostępna", "Chcę cofnąć czas" czy "Za każdy uśmiech Twój". Artysta oprócz działalności scenicznej prowadzi własne studio muzyczne i zajmuje się realizacją dźwięku różnych imprez. To właśnie na jego barkach ciążyła odpowiedzialność za sekcje dźwiękową i oświetleniową firmowej imprezy Roger Publishing. 

Zobacz również: Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

W miniony piątek realizowałem dźwięk oraz oświetlenie na wigilii firmowej zaprzyjaźnionej firmy. Najtrudniejsze w tego typu realizacjach jest odpowiednie nagłośnienie pomieszczenia - w tym przypadku była to duża hala magazynowa gdzie pogłos był ogromny ale przez odpowiednie skonfigurowanie systemu nagłośnieniowego uzyskaliśmy oczekiwany efekt - przyznał w rozmowie z nami Hubert Dzikołowski!

Artysta będący na co dzień również wokalistą muzyki disco polo doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie. Jak przyznała znana blogerka działająca w sieci jako emilievivre bez pomocy Huberta Jej występ z przyjaciółmi mógłby się nie odbyć. To jego wiedza i zaangażowanie sprawiły, że wszystko zostało odpowiednio podłączone i ustawione.

Realizując takie projekty bardzo dobrze jest współpracować z profesjonalistami i okazać im troszkę zaufania - takie osoby jak ja, które zajmują się tym poniekąd na co dzień wiedzą „co z czym się je” oraz co trzeba zrobić by zarówno wszystko brzmiało, wyglądało bardzo dobrze jak i spełniało swój cel. W swojej ofercie posiadamy profesjonalną technikę estradową jak i DJ’a, który obsługuje od strony muzycznej takie eventy - dodał wokalista, zachęcając tym samym do korzystania z usług profesjonalistów. 

Dziku to młody artysta, który w przeciągu ostatnich lat znacząco rozwinął skrzydła. Być może to właśnie on będzie w niedługim czasie odpowiadał za dźwięk i oświetlenie największych muzycznych imprez w naszym kraju? Patrząc przez pryzmat jego dotychczasowych osiągnięć i zrealizowanych projektów - wszystko jest możliwe! 

Zobacz również: Wielki hit disco polo powrócił z przytupem. Popularny zespół opublikował gorącą nowość!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co się stało?! Zenon Martyniuk zmienia wizerunek! Wygląda rewelacyjnie!
  2. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!
  3. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.