Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka odpowiedzialność na barkach popularnego artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w centrum wielkiej firmowej imprezy Roger Publishing!

2019-12-27T13:55:00+01:00 Wielka odpowiedzialność na barkach popularnego artysty disco polo! Gwiazdor znalazł się w centrum wielkiej firmowej imprezy Roger Publishing! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/wielka-odpowiedzialnosc-na-barkach-popularnego-artysty-disco-polo-gwiazdor-znalazl-sie-w-centrum-wielkiej-firmowej-imprezy-roger-publishing-1577379261.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe facebook.com/dzikuoficjalny/
Reklama


Życie gwiazd

Jak przyznała znana blogerka działająca w sieci jako emilievivre bez pomocy Huberta Jej występ z przyjaciółmi mógłby się nie odbyć

Reklama

Kreatywność gwiazd muzyki disco polo nie ma granic! Podobnie jak umiejętności wielu artystów, którzy oprócz śpiewania zajmują się również innymi rzeczami. Przykładem takiej osoby jest młody wokalista disco polo, który dał się już poznać z takich przebojów jak "Niedostępna", "Chcę cofnąć czas" czy "Za każdy uśmiech Twój". Artysta oprócz działalności scenicznej prowadzi własne studio muzyczne i zajmuje się realizacją dźwięku różnych imprez. To właśnie na jego barkach ciążyła odpowiedzialność za sekcje dźwiękową i oświetleniową firmowej imprezy Roger Publishing. 

Zobacz również: Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!

W miniony piątek realizowałem dźwięk oraz oświetlenie na wigilii firmowej zaprzyjaźnionej firmy. Najtrudniejsze w tego typu realizacjach jest odpowiednie nagłośnienie pomieszczenia - w tym przypadku była to duża hala magazynowa gdzie pogłos był ogromny ale przez odpowiednie skonfigurowanie systemu nagłośnieniowego uzyskaliśmy oczekiwany efekt - przyznał w rozmowie z nami Hubert Dzikołowski!

Artysta będący na co dzień również wokalistą muzyki disco polo doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie nagłośnienie. Jak przyznała znana blogerka działająca w sieci jako emilievivre bez pomocy Huberta Jej występ z przyjaciółmi mógłby się nie odbyć. To jego wiedza i zaangażowanie sprawiły, że wszystko zostało odpowiednio podłączone i ustawione.

Realizując takie projekty bardzo dobrze jest współpracować z profesjonalistami i okazać im troszkę zaufania - takie osoby jak ja, które zajmują się tym poniekąd na co dzień wiedzą „co z czym się je” oraz co trzeba zrobić by zarówno wszystko brzmiało, wyglądało bardzo dobrze jak i spełniało swój cel. W swojej ofercie posiadamy profesjonalną technikę estradową jak i DJ’a, który obsługuje od strony muzycznej takie eventy - dodał wokalista, zachęcając tym samym do korzystania z usług profesjonalistów. 

Dziku to młody artysta, który w przeciągu ostatnich lat znacząco rozwinął skrzydła. Być może to właśnie on będzie w niedługim czasie odpowiadał za dźwięk i oświetlenie największych muzycznych imprez w naszym kraju? Patrząc przez pryzmat jego dotychczasowych osiągnięć i zrealizowanych projektów - wszystko jest możliwe! 

Zobacz również: Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo sięgnął po broń! Szokujący materiał w sieci!
  2. Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!
  3. Gwiazdor disco polo podzielił się swoim największym szczęściem! Internauci pod wrażeniem!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.