Reklama
Polecamy


Reklama

Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo!

2020-08-12T07:30:00+02:00 Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/jedna-z-najpopularniejszych-blogerek-w-polsce-szczera-do-bolu-w-produkcji-disco-polo-1597174095.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Światło dzienne ujrzał autorski utwór Baku Family do spółki z Kabaretem Czwarta Fala. Piosenka pt. „Matka Nie Ma Lekko”, z miejsca staje się hymnem

Reklama

Gatunek disco polo, to zjawisko, które magnetyzuje każdą warstwę społeczną. Nie ma znaczenia pochodzenie, nieistotne są gusta - dziś każdy uwielbia muzykę taneczną.

Zobacz również: Czeka nas Walka gwiazd disco polo! Magda Narożna, Jakub Urbański i Robert Klatt staną do wielkiej rywalizacji

Coraz większe zainteresowanie wśród odbiorców i miliony na Youtube’owych licznikach, doprowadziły do stanu, w którym najbardziej popularne osoby w kraju, decydują, by dołączyć do dostojnego grona, wykonawców muzyki Disco Polo. Niewyobrażalnie popularna Malwina Bakalarz i jej niezawodny Team zwany Baku Family, jakiś czas temu rozpoczął muzyczną ekspansję, tworząc parodie najpopularniejszych produkcji tanecznych.

Projekty podbiły serca i gusta odbiorców, a tak pozytywny odbiór stał się motorem motywacyjnym, dla dalszego działania „Bakusiowej Drużyny”. I tak światło dzienne ujrzał autorski utwór wspomnianego Baku Family, do spółki z Kabaretem Czwarta Fala. Piosenka pt. „Matka Nie Ma Lekko”, z miejsca staje się hymnem tzw. „Matki Polki”. Opowiada i komicznie obrazuje historie pisane przez najmłodsze pociechy.

Można się oczywiście dopatrzeć narzekań i zmęczenia dorosłych, ale finalnie rodzicielska miłość wygrywa z każdym, rzuconym przez dziecko wyzwaniem. Niezwykła produkcja muzyczna, w którą zaangażowany jest również popularny w disco polo kompozytor - Łukasz Sienicki, plus doskonałe kadry i gra aktorska, przyniosły ogromną popularność produkcji, która wylądowała na karcie „Na Czasie” polskiego YouTube’a.

Gratulujemy znakomitego pomysłu i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również: Ukochana Dawida Narożna odkryła skrywany talent! Gwiazdor disco polo pęka z dumy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo w szoku! Podczas jego koncertu zakazano tańca!
  2. 'Żółty ananas' zyskał drugie życie. Wielki przebój disco polo ponownie podbija sieć!
  3. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.