Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-08-12T07:30:00+02:00 Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/08/jedna-z-najpopularniejszych-blogerek-w-polsce-szczera-do-bolu-w-produkcji-disco-polo-1597174095.jpg
Reklama

Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo!

Redakcja , 12 Sierpień 2020  07:30
Jedna z najpopularniejszych blogerek w Polsce, szczera do bólu, w produkcji Disco Polo!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Światło dzienne ujrzał autorski utwór Baku Family do spółki z Kabaretem Czwarta Fala. Piosenka pt. „Matka Nie Ma Lekko”, z miejsca staje się hymnem

Reklama

Gatunek disco polo, to zjawisko, które magnetyzuje każdą warstwę społeczną. Nie ma znaczenia pochodzenie, nieistotne są gusta - dziś każdy uwielbia muzykę taneczną.

Zobacz również: Marcin Miller Boys wzruszony?! Występ tego duetu zapamiętacie na długo!

Coraz większe zainteresowanie wśród odbiorców i miliony na Youtube’owych licznikach, doprowadziły do stanu, w którym najbardziej popularne osoby w kraju, decydują, by dołączyć do dostojnego grona, wykonawców muzyki Disco Polo. Niewyobrażalnie popularna Malwina Bakalarz i jej niezawodny Team zwany Baku Family, jakiś czas temu rozpoczął muzyczną ekspansję, tworząc parodie najpopularniejszych produkcji tanecznych.

Projekty podbiły serca i gusta odbiorców, a tak pozytywny odbiór stał się motorem motywacyjnym, dla dalszego działania „Bakusiowej Drużyny”. I tak światło dzienne ujrzał autorski utwór wspomnianego Baku Family, do spółki z Kabaretem Czwarta Fala. Piosenka pt. „Matka Nie Ma Lekko”, z miejsca staje się hymnem tzw. „Matki Polki”. Opowiada i komicznie obrazuje historie pisane przez najmłodsze pociechy.

Można się oczywiście dopatrzeć narzekań i zmęczenia dorosłych, ale finalnie rodzicielska miłość wygrywa z każdym, rzuconym przez dziecko wyzwaniem. Niezwykła produkcja muzyczna, w którą zaangażowany jest również popularny w disco polo kompozytor - Łukasz Sienicki, plus doskonałe kadry i gra aktorska, przyniosły ogromną popularność produkcji, która wylądowała na karcie „Na Czasie” polskiego YouTube’a.

Gratulujemy znakomitego pomysłu i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz również: Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Szokujące słowa Dawida Narożnego! Artysta zażartował sobie z hejterów?!
  2. Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!
  3. Magda Narożna jako królowa disco polo wprawiła w osłupienie fanów! Jej nogi robią furorę w sieci!
  4. Marcin Miller Boys wzruszony?! Występ tego duetu zapamiętacie na długo!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej