Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci!

2020-09-09T07:20:00+02:00 Wielka miłość Gwiazdora disco polo! Sylwek z Power Play zamieścił wymowne zdjęcia w sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/druga-wielka-milosc-lidera-zespolu-power-play-artysta-zamiescil-wymowne-zdjecia-w-sieci-1598990861.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/sylwek_powerplay/
Reklama


Życie gwiazd

Popularny gwiazdor disco polo zamieścił na swoich social mediach poruszające zdjęcia

Reklama

Życie prywatne gwiazd to niemalże od zawsze jeden z ciekawszych tematów, jakim interesują się fani. Często ciekawość wzbudza, co aktualnie dana gwiazda robi, co zjadła na obiad, gdzie zrobiła zakupy itd. Dzięki ogromnemu rozwojowi portali społecznościowych obserwowanie gwiazd stało się o wiele prostsze.

Zobacz również: Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!

Wokalista grupy Power Play w ostatnim czasie bardzo chętnie dzieli się z fanami zdjęciami, które przedstawiają jego drugą, wielką miłość, czyli uroczego synka.

Pierwszą jest rzecz jasna jego przepiękna żona. Zdjęcia emanują wielką miłością, troską i szczęściem. Gołym okiem widać, że Sylwek czuje się spełniony także w życiu prywatnym.

W ostatnim wpisie Artysta dzieli się ze swoimi fanami, co razem z synkiem robią, gdy za oknem pada i nie mogą wyjść na uwielbiane przez nich spacery. Już od maleńkości uczy syna, jak powinno traktować się zwierzęta. To bardzo ważna lekcja dla jego synka, w końcu zwierzęta to też żywe istoty, które kochają swoich opiekunów.

Sylwkowi należą się wielkie brawa za to, jaki daje przykład, zarówno jeśli chodzi o kochającą się rodzinę, a także o traktowanie swoich zwierzątek domowych.

Tacie i synkowi życzymy jak najwięcej takich cudownych, wspólnych chwil!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo podkręcił prędkość! Złamane przepisy i uszkodzone auto to tylko część problemów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  2. Tomasz Niecik w koronie! Gwiazdor disco polo wydał właśnie premierę TAMTARADEJ SYNU!
  3. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.