Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka chwila! Świąteczny koncert gwiazd disco polo na antenie telewizji Polsat!

2018-12-17T10:29:00+01:00 Wielka chwila! Świąteczny koncert gwiazd disco polo na antenie telewizji Polsat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/wielka-chwila-swiateczny-koncert-gwiazd-disco-polo-na-antenie-telewizji-polsat-1544477755.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Telewizja Polsat
Reklama


Święta

Tuż przed Kevinem pojawią się największe gwiazdy disco polo!

Reklama

To będzie wyjątkowy wieczór na antenie telewizji Polsat oraz Disco Polo Music. 24 grudnia widzowie otwartego Polsatu oraz DPM zobaczą cudowny koncert "Święta z Disco Polo Music".

Najpiękniejsze kolędy wykonają: Mejk, Defis, Power Play, Boys, Top Girls, Masters, M.I.G, CamaSutra, Cliver, Formacja Quest, Playboys, Bayer Full, Paweł Gołecki i After Party. Koncert nagrano w kościele pw. Matki Boskiej Zwycięskiej w Rembertowie.

„Święta z Disco Polo Music” będzie można zobaczyć na głównej antenie Polsatu – w Wigilię o 19:40 i w całości w nocy z 24 na 25 grudnia o 00:45. W Disco Polo Music koncert zostanie pokazany w Wigilię o 10:00, 20:00 i 23:00 oraz kilka razy w I i II dzień Świąt Bożego Narodzenia.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller wyjątkowo uhonorowany! Gwiazdor disco polo będzie świętował z największymi gwiazdami 30-lecie zespołu BOYS!
  2. Marcin Miller (Boys) zaatakowany podczas podróży! Agresywny napastnik nie miał skrupułów wobec gwiazdora disco polo!! VIDEO
  3. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.