Reklama


Reklama

Wakacyjny klimat udzielił się artystom disco polo!

2019-08-02T16:30:00+02:00 Wakacyjny klimat udzielił się artystom disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/wakacyjny-klimat-udzielil-sie-artystom-disco-polo-1564600132.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Jak widać, Kordian i Budyń nie cofną się przed niczym!

Reklama

Takiej komedii ze strony Wacława i Budynia nikt się nie spodziewał. Artyści disco polo zauroczyli turystów! Najprzystojniejszy i najbardziej barwny góral w świecie disco polo ma głowę pełną pomysłów.

Zobacz również: Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!

Kordian nie przestaje zaskakiwać. Na każdym kroku odsłania kolejne karty. Niedawno pochwalił się swoją prywatną wyspą. Tuż po niej wyszło na jaw, że wokalista disco polo ma nie tylko wyspę, ale również swoi zamek i hejnalistę. Informacja obiegła cały internet. Niedawno artysta ponownie dał o sobie znać.

Tym razem właściwie była to sugestia Budynia, który postanowił przebrać się za babcie! Komiczna sytuacja odegrała się w Jaworznie Krynickiej. Długo nie trzeba było czekać na zainteresowanie tym niecodziennym zjawiskiem.

Po kilku minutach zaczęli podchodzić pierwsi śmiałkowie, którzy nie potrafili odmówić sobie zdjęcia z Budyniem przebranym za babcie. Trzeba przyznać, że taki widok jest idealnym lekarstwem na wszelkie smutki i żale dnia codziennego.

Jak myślicie, na jaki pomysł w następnej kolejności wpadną przystojni górale ze świata disco polo?

Zobacz również: Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!

Jak widać, Kordian i Budyń nie cofną się przed niczym!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Spektakularne osiągnięcie popularnych Artystek disco polo - Top Girls! Sukces goni sukces!
  2. Szokująca rozmowa gwiazdora disco polo z fanem! Ciężko pozbierać się po słowach, które padły w rozmowie!
  3. Emilia z Daj To Głośniej w wyjątkowej sesji! Nogi miękną po obejrzeniu tych gorących zdjęć!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.