2021-10-24T22:36:00+02:00 W sieci zawrzało! Marcin Miller BOYS i Patrycja Runo odświeżyli kompozycję znanego zespołu disco polo, kt https://disco-polo.info/uploads/news/genialny-duet-boys-i-patrycja-runo-odswiezyli-kompozycje-znanego-zespolu-disco-polo-ktory-obchodzil-40-lecie-dzialalnoscijpg.jpg

W sieci zawrzało! Marcin Miller BOYS i Patrycja Runo odświeżyli kompozycję znanego zespołu disco polo, który obchodził 40-lecie działalności!

Redakcja , 24 Październik 2021  22:36
W sieci zawrzało! Marcin Miller BOYS i Patrycja Runo odświeżyli kompozycję znanego zespołu disco polo, który obchodził 40-lecie działalności!
Źródło zdjęć: facebook.com/marcinmillerboys

Marcin Miller Boys i Patrycja Runo sprawili, że w sieci zawrzało! Internauci komentują ich występ


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży muzycznej duety za każdym razem wywołują ciekawość, zarówno pod względem artystów, którzy utwór wykonają, jak i samej ciekawości jaka piosenka zostanie zaśpiewana.

Zobacz również: Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe hity Adama Chroli!

Do sieci trafiła wyjątkowa kompozycja w wykonaniu największych gwiazd, jak się okazuje nie tylko disco polo. To połączenie zaowocowało cudowną interpretacją kompozycji autorstwa Bayer Full pod tytułem „Zawsze razem”, z okazji celebrowanego 40 – lecia grupy. Marcin Miller i Patrycja Runo sprawili, że w sieci zawrzało, cover piosenki okazał się strzałem w dziesiątkę!

Reklama

Trudno się dziwić, skoro swoje głosy łączy dwoje utalentowanych i muzykalnych wokalistów. Zarówno Marcin jak i Patrycja są gwiazdami we własnym gatunku. Nie byłoby łatwo znaleźć osobę, która nie zanuci nieśmiertelnego przeboju pod tytułem „Jesteś szalona”, „Chłop z Mazur”, czy „Niech żyje wolność i swoboda”.

Można powiedzieć, że gwiazdor jest „ojcem chrzestnym” muzyki disco. Wielokrotnie zdarzało się, że radą i doświadczeniem służył nowym zespołom, które dopiero stawiały pierwsze kroki w branży. Patrycja Runo to z kolei najbardziej znana Romka w Polsce, uzdolniona wokalistka jak i choreografka. Zasłynęła w branży odświeżeniem kompozycji Don Vasyla pod tytułem „Zabawa słowiańsko-cygańska” i zwróciła na siebie uwagę zarówno wytwórni muzycznych jak i kolorowej prasy.

Reklama

Gwiazdę można zobaczyć również w znanym programie „Jaka to melodia” jak i innych. Niedawno do sieci wpłynęła ujmująca wersja piosenki „Zawsze razem”, która oszołomiła słuchaczy. Piosenka skrywa w sobie ogromne emocje, które znakomicie zostały zaśpiewane przez Marcina i Patrycję. Fani nie kryli słów wzruszenia

 „(...)dziękuję za tę piękną piosenkę o wspaniałym tekście i cudownym wykonaniu. Gratulują pięknej całości”,

„Wpada w ucho super wykonanie”,

„Ooo super niespodzianka”.

Posłuchajcie wymownego i ślicznie wykonanego coveru z okazji 40-lecia zespołu Bayer Full!

Zobacz również: W sieci pojawiła się premiera wielkiego hitu disco polo grupy Topky! Taneczna odsłona rozbuja wszystkie klubowe parkiety w Polsce?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: BOYS & Patrycja Runo - Zawsze razem
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  2. SZOK?! Wokalista disco polo szczerze o swojej wierze i rodzinie 'jestem ... inny niż wszyscy celebryci' Internauci komentują wpis!
  3. Wysportowana wokalistka disco polo zachwyca kuszącym widokiem! Tak idealnej figury może pozazdrościć jej wiele kobiet!
  4. Ogromny sukces zespołu Bayer Full! Gwiazdorzy disco polo wystąpili na wielkim balu zorganizowanym na 1000 par!
  5. Czy znasz te piosenki disco polo?! To największe przeboje Marcina Millera i grupy Boys!
  6. Ta piosenka disco polo podbija TikToka! Wokalista Albik zarobił właśnie swój pierwszy milion!
  7. Gwiazdy zespołu Top Girls podbijają rynek muzyczny w Polsce! Na ich konto wpłynęły miliony!
  8. Sentymentalna nowość Kordiana rodem z lat 90-tych podbija serca fanów! To nowy hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami