Reklama


Reklama

Uwielbiany wokalista disco polo prosto z gór pokazał, że ma wielkie serce!

2019-06-09T13:00:00+02:00 Uwielbiany wokalista disco polo prosto z gór pokazał, że ma wielkie serce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/uwielbiany-wokalista-disco-polo-prosto-z-gor-pokazal-ze-ma-wielkie-serce-1559645582.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/kordian.cieslik
Reklama


Ogólna

Przepiękny gest wokalisty disco polo!

Reklama

Śpiewa, że nie jest milionerem i na co dzień nie jeździ Landroverem, a jednak należy do jednych z bogatszych gwiazd disco polo! Wacław "Kordian" Cieślik jest twórcą takich przebojów, jak "Dziewczyna z gór", "Wina dzban", "Serce Pragnie" i oczywiście "Ja nie jestem milionerem".

Zobacz również: Magda Narożna zniknęła z social mediów! Wokalistkę disco polo zaatakowała choroba!

Góral z krwi i kości prowadzi aktywny tryb życia w social mediach, przez co fani mogą na bieżąco śledzić jego poczynania i bieg kariery. W ostatnim czasie na swoim oficjalnym profilu Facebookowym zamieścił wzruszające zdjęcia z braćmi Golec Uorkiestra i napisał: 

- Koncert w Parku Jordana Zakończony pomyślnie. Serdecznie pozdrawiamy Wszystkich przybyłych gości oraz członków Fundacji Odzyskaj Nadzieję. Pod drugim zdjęciem dodał: - Mocna Ekipa FUNDACJI ODZYSKAJ NADZIEJĘ to był wspaniały Dzień Dziecka w Parku Jordana Kraków 2019.

Kordian należy do grupy artystów ze świata disco polo, którzy bardzo chętnie włączają się w różne akcje charytatywne, jak i społeczne. Warto pomagać, bo dobro dane od siebie, kiedyś do nas powróci ze zdwojoną siłą. Być może wokalista zawdzięcza swojej otwartości i bezinteresownej pomocy drugiej osobie swój sukces w branży muzycznej?

Zobacz również: Przepiękna gwiazda ze świata disco polo eksponuje swoje ciało w cudownej kreacji!

Jedno jest pewne, fani doceniają jego dobre serce i z niecierpliwością czekają na kolejny utwór, który będzie wisienką na torcie pośród wszystkich premier.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
  2. Kolejny, obowiązkowy hit na weselnych playlistach? Posłuchajcie najnowszej produkcji Emaill!
  3. Piękne kobiety i ogień w disco polo! Zobaczcie najnowszą produkcję Menago pt. "Slowmo"


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.