2023-08-09T08:30:00+02:00 Uwielbiany Sławomir Świerzyński Bayer Full ma przepiękną córkę! Zobaczcie jak wygląda Nikola Dutkiewic Nikola Świerzyńska - muzyczne dziedzictwo legendarnego ojca. Jej talent disco polo kontynuuje rodzinną tradycję. Poznaj historię i sukces zespołu 'Baby Full'. https://disco-polo.info/uploads/news/uwielbiany-slawomir-swierzynski-bayer-full-ma-przepiekna-corke-zobaczcie-jak-wyglada-nikola-dutkiewiczjpg.jpg Disco-Polo.info

Uwielbiany Sławomir Świerzyński Bayer Full ma przepiękną córkę! Zobaczcie jak wygląda Nikola Dutkiewicz!


Nikola Świerzyńska - muzyczne dziedzictwo legendarnego ojca. Jej talent disco polo kontynuuje rodzinną tradycję. Poznaj historię i sukces zespołu 'Baby Full'.

Autor: Adam Begier, 09 Sierpień 2023  08:30
Źródło zdjęć: facebook.com/nikola.swierzynska
Uwielbiany Sławomir Świerzyński Bayer Full ma przepiękną córkę! Zobaczcie jak wygląda Nikola Dutkiewicz!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Arek Kopaczewski podbija internet w utworze Marcina Millera BOYS! Fani zachwyceni! Ten utwór to HIT!
 2. Zdjęcie bez Koszulki Loverboya z Basenu na Kanarach Podbija Internet
 3. Nowy hit Mirage & Yoko: "Malowana Lala" w dancowym brzmieniu! Zobacz przepiękny teledysk!
Reklama

  Sławomir Świerzyński - Ikona Disco Polo

  Sławomir Świerzyński, legenda muzyki disco polo, nie tylko podbija serca fanów swoimi przebojami, ale także tworzy szczęśliwą rodzinę wraz z żoną Renatą i trójką dzieci: synami Damianem i Sebastianem oraz najmłodszą córką, 31-letnią dziś Nikolą. Lider zespołu "Bayer Full" od lat zachwyca polską publiczność swoją energią i charyzmą, a także wpisuje się w historię muzyki rozrywkowej w Polsce obok takich ikon jak Zenek Martyniuk czy Marcin Miller.

  Nikola Świerzyńska 

  Nikola, najmłodsza z potomków Sławomira Świerzyńskiego, urodziła się w listopadzie 1991 roku i wkrótce skończy 32 lata. Choć jest znana głównie jako córka disco polo gwiazdy, sama również ma talent muzyczny. Wspólnie z dwoma przyrodnimi braćmi postanowiła podążać śladami ojca i założyła zespół "Baby Full", który od 2016 roku próbuje z powodzeniem podbić rynek polskiej muzyki rozrywkowej.

  Niezapomniany Okres Lat 90.

  Sławomir Świerzyński w wywiadach niechętnie opowiada o lataniu romansów w latach 90. To w tym burzliwym i trudnym okresie doszło do narodzin Nikolii, która jest owocem jednej z tych relacji. Niezależnie od prywatnych wyzwań, muzyk odnalazł swoje szczęście u boku Renaty, która okazała się dla niego ogromnym wsparciem.

  Uczuciowe Turbulencje i Szczęśliwa Rodzina

  Początki związku Renaty i Sławomira nie były łatwe, jednak para przetrwała wszelkie przeciwności losu. Muzyk przyznaje, że żona wiele dla niego zniosła, wspierając go w trudnych chwilach, kiedy nadmiernie celebrował nocne życie. Dziś cała piątka - Sławomir, Renata, Damian, Sebastian i Nikola - stanowią szczęśliwą, kochającą się rodzinę.

  Muzyczna Droga Córki Sławomira Świerzyńskiego

  Nikola, odziedziczywszy talent muzyczny po ojcu, wraz z braćmi postanowiła rozpocząć własną muzyczną przygodę. Zespół "Baby Full", w którym współtworzy niezapomniane melodie disco polo, sukcesywnie zyskuje popularność na rynku muzycznym. Wcześniej Nikola i jej bracia okazjonalnie występowali w chórkach zespołu ojca, dzięki czemu zdobyli cenne doświadczenie scenicznego bycia.

  Sławomir Świerzyński nie kryje dumy ze swoich dzieci i często chwali się nimi na wszelkich imprezach i koncertach. Widok zespołu "Baby Full" na scenie, gdzie Nikola dzieli pasję i talent muzyczny z przyrodnimi braćmi, jest dla niego szczególnie wzruszający.

  Nikola Świerzyńska, córka ikony muzyki disco polo, nie tylko zachwyca urodą, ale również wnosi swój muzyczny wkład w kształtowanie rodzinnego muzycznego dziedzictwa. Jej zaangażowanie w zespół "Baby Full" sprawia, że rodzina Świerzyńskich wciąż pozostaje związana z polskim światem muzyki rozrywkowej. Czy Nikola stanie się kolejną legendą disco polo? Czas pokaże, jednak na pewno już dziś możemy podziwiać jej artystyczne ambicje i oddanie rodzinnemu muzycznemu powołaniu.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Nikola-swierzynska-3.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-2.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-11.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-10.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-9.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-8.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-7.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-6.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-5.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-4.jpg
  Plik Nikola-swierzynska-1.jpg
  Reklama

  Baby Full - Mia Bella

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mega Koliz zaskakuje nowym utworem "Ty i Ja" z udziałem Marleny Załogi!
  2. Zaskakujący duet na scenie disco polo: Sławomir Świerzyński i Elwira Mejk w wielkim HICIE sprzed lat! Wasi rodzice i dziadkowie go kochają!
  3. Romantyczna premiera Disco Polo idealna na pierwszy taniec: Marioo - Dobrze, że Ciebie mam
  4. Najpopularniejsi wykonawcy Disco Polo na Spotify w Maju 2024: Kto znalazł się w Top 10?
  5. Massive zaskakuje coverem "Chachary"! Czy przebiją oryginał? Posłuchaj, jak im poszło!
  6. Zenon Martyniuk zagra na Roztańczonym PGE Narodowym 2024!Oto szczegóły!
  7. SZOK! Książe Latino Matt Palmer wziął fikcyjny ślub! W sprawę zamieszane są TOPowe gwiazdy polskiej sceny! Oto szczegóły!
  8. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie