Reklama


Reklama

Uwielbiany duet szalonych gwiazd disco polo rozpoczął nowy projekt! To będzie hit?!

2020-03-11T07:30:00+01:00 Uwielbiany duet szalonych gwiazd disco polo rozpoczął nowy projekt! To będzie hit?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/uwielbiany-duet-szalonych-gwiazd-disco-polo-szykuje-petarde-1583875631.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/longandjuniorteam
Reklama


Życie gwiazd

Ci wokaliści disco polo już niejednokrotnie dowiedli tego, że dla sztuki i dla swoich fanów są w stanie zrobić bardzo dużo

Reklama

Uwielbiana formacja disco polo spędziła prawie dobę na planie najnowszego teledysku. Czy Long & Junior przygotowali prawdziwą petardę?

Zobacz również: Wielki strach w oczach Magdy Narożnej! Wokalistka disco polo przyznała się do tego publicznie!

Panowie w branży disco polo dali się poznać między innymi z takich utworów, jak „Kolorowa sukienka” , „Tańcz, tańcz, tańcz” i „Lubię to się bawię”. Oczywiście nie możemy też pominąć piosenki „Taka jesteś” i „Bądź moją królową”.

Ostatnio na ich oficjalnej stronie Facebookowej ukazała się rewelacyjna informacja:

Kochani - W dniu wczorajszym zakończyliśmy realizację naszego najnowszego teledysku, do utworu "Jestem na Jutubie" .Spędziliśmy na planie prawie 17 godzin, ale jesteśmy przekonani, że będzie to prawdziwa petarda.

Jarek i Michał z Long & Junior już niejednokrotnie dowiedli tego, że dla sztuki i dla swoich fanów są w stanie zrobić bardzo dużo. Pewnie jesteście ciekawi, jak te siedemnaście godzin na planie najnowszego teledysku przełoży się na efekt końcowy.

Na kiedy obstawiacie datę premiery? Myślicie, że nastąpi to jeszcze w marcu? Na pewno Long & Junior mają już w głowach plan na kolejne niespodzianki dla swoich najwierniejszych fanów, którzy wspierają artystów w tych gorszych, jak i lepszych chwilach.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo pokazał stertę gotówki „Ja już swoją dotację dostałem”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. Fatum nad artystami?! Zła passa dopadła gwiazdy disco polo!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.