Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-01T09:30:00+01:00 Spędź dzień ze znanym zespołem disco polo! Popularne gwiazdy dokonują niemożliwego?! https://disco-polo.info/uploads/news/co-za-propozycja-mozesz-spedzic-dzien-ze-znanym-zespolem-disco-polo-2jpg.jpg
Reklama

Spędź dzień ze znanym zespołem disco polo! Popularne gwiazdy dokonują niemożliwego?!

Redakcja , 01 Luty 2021  09:30
Spędź dzień ze znanym zespołem disco polo! Popularne gwiazdy dokonują niemożliwego?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Muzycy proponują fanom wspólnie spędzone popołudnie. Już dziś można wziąć udział w aukcji, w której do wylicytowania jest solidnie zorganizowany dzień z grupą

Reklama

Artyści disco polo na scenie czują się jak ryba w wodzie. Wynika to przede wszystkim z chęci bezpośredniej komunikacji z fanami. Reakcje słuchaczy pod sceną, to kwintesencja bycia gwiazdą. 

Spotkanie z odbiorcami może mieć również wymiar charytatywny. Takiej sztuki chce dokonać jeden z najpopularniejszych zespołów w branży.

Formacja Long & Junior, to twórcy największych hitów muzyki tanecznej. Jak się okazuje, ich wielkość przejawia się nie tylko w muzycznym działaniu. Artyści postanowili realnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy - organizację, która prowadzi zbiórki pieniężne na rzecz potrzebnego szpitalom sprzętu medycznego. 

Twórcy hitu „Bądź Moją Królową” i „Kolorowa Sukienka”, wystawili na licytację WOŚP swój czas. Dobrze czytacie! Muzycy proponują fanom wspólnie spędzone popołudnie. Już dziś można wziąć udział w aukcji, w której do wylicytowania jest solidnie zorganizowany dzień z grupą Long & Junior. Artyści proponują m.in. przejażdżkę maluchem po mieście, wizytę w studiu czy rozmowę online z inną, wybraną przez fana gwiazdą disco polo. 

Oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna! Do wszystkiego należy oczywiście doliczyć satysfakcję z niesienia niezbędnej, finansowej pomocy. Wielkie ukłony dla zespołu Long & Junior za bezinteresowne działanie z pełnym zaangażowaniem. 

Zapraszamy do licytacji.

Reklama
Zobacz teledysk: Long & Junior - Jestem na Jutubie
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Co się stało z twarzą Magdy Narożnej?! Szokująca fotografia obiegła sieć!
  2. Marcin Miller z zespołu Boys skazany na sukces?! Gwiazdor disco polo zdobył kilka milionów!
  3. Czy z imprezowego kawałka można zrobić jeszcze bardziej imprezowy kawałek? Oczywiście, że tak! Znany producent muzyczny pokazał jak!
  4. Tajemnicza kobieta skradła serce artysty disco polo? Wyjątkowy utwór o miłości podbija sieć!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej