2024-05-18T12:00:00+02:00 Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczeni Czy nowa wersja hitu „Usłysz Wołanie” przewyższy oryginał? Boys i Thr!ll odpowiadają na to pytanie w zaskakującej aranżacji https://disco-polo.info/uploads/news/uslysz-wolanie-2024---ten-wielki-przeboj-zespolu-boys-na-nowo-pokochaja-polacypng.png Disco-Polo.info

Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju "niezwykle inspirujące doświadczenie" Posłuchajcie NOWOŚĆ


Czy nowa wersja hitu „Usłysz Wołanie” przewyższy oryginał? Boys i Thr!ll odpowiadają na to pytanie w zaskakującej aranżacji

Autor: Adam Begier, 18 Maj 2024  12:00
Źródło zdjęć: instagram.com/polotv
Marcin Miller BOYS nagrał nową wersję swojego WIELKIEGO przeboju
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Daj To Głośniej z nowym hitem „Pilnie Oddam Gruz” na Żywo!
 2. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!
 3. Zenon Martyniuk zaskakuje! Nowy hit "Bez Ciebie nie ma nas" połączył disco polo z latino - fani są zachwyceni!
Reklama

  Marcin Miller, lider zespołu Boys, nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem przyszedł czas na reaktywację jednego z największych hitów grupy, "Usłysz wołanie". Po ponad trzech dekadach od oryginalnej premiery, utwór ten wraca w zupełnie nowej aranżacji, dzięki współpracy z Thri!llem, uznanym producentem muzycznym, który specjalizuje się w odświeżaniu klasycznych melodii.

  Odrodzony klasyk "Usłysz wołanie" zachwyca na nowo

  "Usłysz wołanie" zadebiutowało na scenie muzycznej w 1992 roku, szybko zdobywając szczyty list przebojów i serca słuchaczy w całej Polsce. Utwór, który początkowo pojawiał się na albumach "Bawmy się" oraz "Best 1", z roku na rok cementował swoją pozycję jako nieodłączny element muzycznych imprez i ważnych momentów dla fanów disco polo.

  Przemiana utworu "Usłysz wołanie" w nowoczesne brzmienie

  Wersja 2023 roku, zatytułowana "Usłysz wołanie (Thr!ll Remix)", nie jest tylko powrotem do przeszłości, lecz przemyślanym połączeniem klasycznej melodii z nowoczesnymi trendami muzycznymi. Thr!ll, znany z swojej umiejętności odnawiania starych hitów, zastosował nowe techniki produkcji muzycznej, nadając utworowi świeży, dynamiczny charakter, który ma szansę przyciągnąć nowe pokolenia słuchaczy.

  Klasyk czy nowość – co wybierają fani?

  Odświeżona wersja "Usłysz wołanie" już zdążyła zyskać uznanie wśród wiernych fanów Boys, jak i nowej publiczności. Czy jednak nowa aranżacja przewyższy oryginał? To pytanie, które rodzi się naturalnie wśród miłośników disco polo. Niezależnie od indywidualnych preferencji, jedno jest pewne: "Usłysz wołanie 2023" ponownie zawładnęło sercami słuchaczy, przypominając o mocy i trwałości dobrej muzyki.

  Marcin Miller, wspominając o projekcie, podkreślił, że współpraca z Thri!llem to nie tylko powrót do korzeni, ale też krok naprzód w ewolucji zespołu Boys.

  "To było niezwykle inspirujące doświadczenie – móc na nowo odkrywać utwór, który ma tak wiele znaczeń dla naszych fanów. Jestem przekonany, że nasza nowa wersja 'Usłysz wołanie' jeszcze długo będzie rozbrzmiewać na parkietach" – mówi lider Boys.

  Dzięki tej odnowionej wersji, "Usłysz wołanie" nie tylko wróciło na listy przebojów, ale również udowodniło, że prawdziwa muzyka nigdy nie traci na aktualności. Fani, którzy zatęsknili za tym przebojem, jak i ci, którzy po raz pierwszy mają okazję go usłyszeć, mogą cieszyć się doskonale zbalansowanym połączeniem przeszłości z teraźniejszością.

  Reklama

  BOYS & THR!LL - Usłysz wołanie (Extended)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Królowa" hitem disco polo?! Nowy hit od Bayer Full z wokalem Beaty Jasińskiej! Gorąca premiera!
  2. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
  3. Marta Konopla w królewskim stylu! Wokalistka disco polo kupiła sobie prywatną Karetę? „Księżniczka i jej bryka - Fani w szoku
  4. C.Y.G.A.N. powraca z hitem lata! "Światła jak diamenty" podbija parkiety i serca fanów!
  5. "Ja dla Ciebie żyłem" - Nowy Hit Zespołu Mig! Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo
  7. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!
  8. Plejada gwiazd wystąpi na Festiwalu Disco Polo w Gądeczu! Bilety są już dostępne! Lista artystów robi wrażenie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie