Reklama


Reklama

Uczeń przerasta mistrza disco polo? Wiele na to wskazuje! Cóż za wynik!

2019-06-27T07:30:00+02:00 Uczeń przerasta mistrza disco polo? Wiele na to wskazuje! Cóż za wynik! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/uczen-przerasta-mistrza-disco-polo-wiele-na-to-wskazuje-1561412970.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Młody wokalista z kolejnym milionem na koncie, a to wszystko dzięki legendzie disco polo, Marcinowi Millerowi!

Reklama

Luka Rosi to młody adept sztuki disco polo. Wokalista, który na rynku dopiero co zaczyna święcić triumfy z pewnością zaimponował swojemu mentorowi, Marcinowi Millerowi. Dlaczego?

Zobacz również: Polskie wesela właśnie zyskały prawdziwą perełkę disco polo! Parkiet zapłonie!

Marcin Miller, lider formacji Boys oraz wspomniany Luka Rosi wydali w lutym wspólną produkcję, która nosi tytuł "Winogrona". Utwór ten, poza skoczną aranżacją i ciekawym tekstem znamy także teraz dzięki temu, że... osiągnął 5 milionów odsłon w serwisie YouTube!

Komentarze internautów mówią jednoznacznie:

"Super hit. Świetna współpraca. Prosimy więcej takich hitów."


"Świetnie się dobrali duet z dwóch pokoleń świetnie oby więcej podobnych współpracy"


"No Panowie Bardzo Dobra Produkcja !!! :D"

 

Gratulujemy tak cudownego wyniku i liczymy na kolejne miliony we wspomnianym utworze. Chcielibyście usłyszeć Marcina i Luka Rosiego w kolejnym wspólnym utworze?

Przypomnijmy, że Luka Rosi jest pod opieką Marcina Millera oraz Marcina Załęskiego, którzy stworzyli agencję Diamond Music. Być może Panowie za jakiś czas przygotują wspólną kolejną produkcję.

Zobacz również: Dawid Narożny znów na ustach wszystkich! Tym razem chodzi o nietypowy utwór!

W tej chwili muszą pozostać tylko "Winogrona"!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Telewizyjny hit związany z disco polo wkracza w decydującą fazę!
  2. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  3. Popularny utwór disco polo przearanżowany w piękną balladę! Znani producenci podbiją tym rynek muzyczny?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.