2022-01-26T21:22:00+01:00 Tragiczna informacja! Nie żyje ceniony muzyk disco polo! Branża muzyczna pogrążona w żałobie! Zmarł członek popularnej grupy disco polo. Muzyk disco polo miał tylko 60 lat https://disco-polo.info/uploads/news/branza-muzyczna-pograzona-w-zalobie-nie-zyje-ceniony-muzyk-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Tragiczna informacja! Nie żyje ceniony muzyk disco polo! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!


Zmarł członek popularnej grupy disco polo. Muzyk disco polo miał tylko 60 lat

Autor: Adam Begier, 26 Styczeń 2022  21:22
Źródło zdjęć: facebook.com/asdiscopolo
Tragiczna informacja! Nie żyje ceniony muzyk disco polo! Branża muzyczna pogrążona w żałobie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Bayer Full zaskakuje nowym hitem! "Szariko Mariko" to energetyczne połączenie disco polo i cygańskich rytmów!
 2. Wokalistka burzy stereotyp disco polo?! Karina Opyrchał prezentuje "Film" - Nowa era w polskiej muzyce
 3. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
Reklama

  W ostatnim czasie często pojawiają się smutne informacje o śmierci wielu znanych muzyków. To zawsze niepowetowana strata dla rodziny, jak i wiernych fanów. Niestety nie mamy dobrych wiadomości. Odszedł kolejny ceniony artysta!

  Zobacz również: Wokalistka zespołu Shine królową disco polo?! Aleksandra Rybaczek w koronie podbija sieć! Czym zaskoczy?!

  Dramatyczne informacje dla fanów disco polo

  Zespół As to legendarna formacja disco polo, której liderem jest Sławomir Trofimczuk. Największe sukcesy muzycy odnosili w latach 90-tych, kiedy to na wszystkich listach przebojów królowały takie hity jak: “Szkoda łez”, “Na zamku”, czy “Było mi źle”.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Grupa As jak większość zespołów disco polo po zniknięciu programów z tą muzyką z anteny TV Polsat w 2002 przestała udzielać się medialnie. Muzycy do nagrywania autorskich kawałków powrócili dopiero po 18 latach! To właśnie wtedy powstały takie produkcje jak: “Szalona miłość”, czy “Smutne oczy”. Niestety wielbiciele znanej kapeli nie nacieszyli się zbyt długo powrotem swoich ulubieńców!

  Zmarł członek zespołu As! Muzyk disco polo miał tylko 60 lat!

  Sławomir Trofimczuk przekazał fanom niezwykle smutną wiadomość! Nie żyje Jerzy Jurowiec, jeden z członków uwielbianej formacji As! Artysta był nie tylko zdolnym muzykiem, ale także i cenionym wokalistą. Często można było podziwiać jego ogromny talent podczas imprez okolicznościowych, które były specjalnością grupy As. To wielka strata dla całej branży disco polo! Zwłaszcza, że muzyk miał tylko 60 lat!

  “Z ogromnym smutkiem przekazujemy informację, iż po długiej i ciężkiej chorobie odszedł od nas w dniu dzisiejszym nasz przyjaciel, muzyk, wokalista, ojciec i można powiedzieć brat - Jurek Jurowiec.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  "....Zostawiłeś po sobie ogromną pamiątkę muzyczną, wspaniałą rodzinę oraz dobro i ciepło, którymi zawsze starałeś się obdarzać naszych odbiorców i słuchaczy. Jurek , będzie nam Ciebie bardzo brakowało...."

  Jak mówi znane powiedzenie, nie ma ludzi niezastąpionych, jednak w tym przypadku trudno będzie o godne zastępstwo. Bez Jerzego Jurowca grupa As nie będzie już tym samym zespołem.

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik As---smierc--2.jpg
  Plik As---smierc--1.png
  Plik As---smierc--1.jpg
  Reklama

  AS - Na zamku

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Premiera: Blondi zaskakuje nowym coverem - "Środa Czwartek"! Lepiej niż oryginalna wersja?
  2. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy
  3. LETNI i Moje Auto: Nowy Hit podbija YouTube!
  4. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
  5. Nowy hit od Woners - 'Sheraton' rozgrzewa scenę! Paulina Budyś i Maraquja Show w niezwykłym teledysku
  6. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  7. Nowość: "Bez Ciebie nie ma nas" - Zenon Martyniuk! Zobacz jako pierwszy!
  8. Mig w dobę podbija Disco Polo! Nowy Hit „Ja dla Ciebie żyłem” szokuje fanów!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie