Reklama
Polecamy


Reklama

To niecodzienna sytuacja, żeby zespół disco polo powracał do tego, co już było!

2020-01-13T11:47:00+01:00 To niecodzienna sytuacja, żeby zespół disco polo powracał do tego, co już było! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/nowa-propozycja-od-zespolu-creative-koniecznie-posluchajcie-nowosci-disco-polo-1578855268.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/zespolcreative
Reklama


Premiera

Fani disco polo doceniają u swoich ulubionych idolów starania, które przekładają się na niespodzianki, z jakimi artyści przychodzą

Reklama

Formacja Creative przygotowała nową aranżacje wszystkim dobrze znanego utworu zatytułowanego „Gdzie Ciebie szukać mam”. Świat disco polo jest otwarty na nowe i nieszablonowe pomysły.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Sam talent nie wystarczy. Potrzebny jest dobry plan i przede wszystkim chęci wraz z nieoklepanym pomysłem. Fani disco polo doceniają u swoich ulubionych idolów starania, które przekładają się na niespodzianki, z jakimi artyści przychodzą do swoich najwierniejszych fanów. 

Wykonawcy ze świata disco polo na każdym kroku dopieszczają swoich fanów: do tej grupy zalicza się między innymi zespół Creative. Formacja niedawno pochwaliła się w sieci nowością. Dokładnie chodzi o piosenkę sprzed trzech lat, która nosi tytuł „Gdzie Ciebie szukać mam”.

Zespół postanowił ją odświeżyć i wypuścić w zupełnie nowej aranżacji, za którą odpowiada Cyja Production. Jak oceniacie tą nową wersje? Lepsza od starej, czy jednak pierwotna przemawia do Was bardziej?

Na pewno trzeba docenić starania zespołu Creative. Nazwa formacji chyba nie jest przypadkowa, bo to niecodzienna sytuacja, żeby zespół powracał do tego, co już było.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!
  2. Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!
  3. Angelika Żmijewska (Top Girls) urzekła fanów! Zmysłowy taniec wokalistki disco polo podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.