2019-02-17T10:30:00+01:00 To będzie hit wesel?! Arek Kopaczewski w premierowej produkcji "Na dzień dobry, na dobranoc" | NOW Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier disco polo trafia do sieci. Arek Kopaczewski udostępnił nowość pt. "Na dzień dobry na dobranoc" https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/to-bedzie-hit-wesel-arek-kopaczewski-w-premierowej-produkcji-na-dzien-dobry-na-dobranoc-nowosc-1550331912.jpg Disco-Polo.info

To będzie hit wesel?! Arek Kopaczewski w premierowej produkcji "Na dzień dobry, na dobranoc" | NOWOŚĆ


Autor: Goliat, 17 Luty 2019  10:30
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier disco polo trafia do sieci. Arek Kopaczewski udostępnił nowość pt. "Na dzień dobry na dobranoc"

To będzie hit wesel?! Arek Kopaczewski w premierowej produkcji "Na dzień dobry, na dobranoc" | NOWOŚĆ
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Małgorzata Główka zmieniła fryzurę! Fani nie mogą uwierzyć w nowy wygląd gwiazdy disco polo
  2. Zespół Avangarde z romantycznym, tanecznym hitem! ”Tak już na zawsze” podbije listy przebojów?
  3. Walentynkowa składanka disco polo 2025! Największe hity o miłości w jednym miejscu
Reklama

Jeden z uwielbianych wokalistów prawdziwego disco polo rodem z lat '90 udostępnił w sieci swoją najnowszą produkcję. Jest nią zapowiadana nowość, w której główne role odegrali Justyna Barycka oraz Antoni Anyż.

Bez owijania w bawełnę i zbędnego przedłużania,:) Specjalnie dla Was mój NAJNOWSZY TELEDYSK! "Na dzień dobry, na dobranoc"  - napisał Arek Kopaczewski, udostępniając swoją pierwszą tegoroczną produkcję, za której aranżację, mix i mastering odpowiada Kamil Kwiatkowski.

Jak dodał w rozmowie z naszą redakcją Piosenka jak to już zawsze u mnie - o miłości. Nagrywaliśmy w Warszawie, w niezwykle urokliwym studiu filmowym "Studio 4MC". Cały teledysk opowiedziany jest tańcem. Młoda para, właściwie od zera wprowadza się do nowego domu, teledysk pokazuje poszczególne etapy. Taniec jest nieodłącznym elementem całego filmu. Piosenka utrzymana jest w starym, discopolowym klimacie (jak zawsze)

"NA DZIEŃ DOBRY NA DOBRANOC" HITEM WESEL? 

Za słowa najnowszego utworu odpowiada Dawid Kłosiński oraz Arek Kopaczewski, który zajął się również muzyką. Natomiast za teledysk odpowiada niezawodna w swoim fachu ekipa Faster Media. Trzeba przyznać, że młody wokalista doskonale odnajduje się w brzmieniach, rodem z lat '90. Czy Wam również produkcja "Na dzień dobry na dobranoc" przypadła do gustu? Utwór okaże się hitem wesel? Podbije listy przebojów?

PRZECZYTAJ TAKŻE:
„Jeśli mnie kochasz” – nowy utwór Zakochanej Ann posłuchaj przedpremiery!

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Denis zaskakuje nowością! Czy „Nie lubisz Disco Polo” stanie się hitem?
  2. Czy to przyszła królowa disco polo?! Zobaczcie jak wygląda piękna i urocza Iness!
  3. Danuta Martyniuk uderza w Jerzego Owsiaka? Wymowny wpis wywołał falę komentarzy
  4. To prawdziwy hit! Babcia Skolima w roli głównej!
  5. Premiera: Kasia Malżycka z nowością „Lepszy plan”!
  6. Niewiarygodny wynik Sławomira! „Ty mała znów zarosłaś”! Zarabia setki tysięcy złotych!
  7. Rewolucja w disco polo! Nowa premiera audio w wyjątkowym dźwiękowym wydaniu zaskoczy fanów jeszcze w lutym
  8. Laura Labowska szykuje się na podbój sceny disco polo. Jakie plany ma na 2025 rok?
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły