Reklama


Reklama

Stare, prawdziwe disco polo w nowej produkcji od Arka Kopaczewskiego! To będzie sztos!

2019-02-09T15:35:00+01:00 Stare, prawdziwe disco polo w nowej produkcji od Arka Kopaczewskiego! To będzie sztos! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/stare-prawdziwe-disco-polo-w-nowej-produkcji-od-arka-kopaczewskiego-to-bedzie-sztos-1549720936.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Faster Media
Reklama


Zapowiedź

Cały teledysk opowiedziany jest tańcem

Reklama

Muzyka disco polo to chyba najbardziej elastyczny gatunek muzyczny w Polsce. W tej branży znajdziemy produkcje, które są na pograniczny muzyki klubowej, hip hopu, czy popu. Nie brakuje również klasycznego brzmienia disco polo rodem z lat 90.

Jednym z artystów, którzy stawiają na prawdziwe disco polo to Arek Kopaczewski. Młody artysta, który na swoim koncie ma wiele przebojów, które pokochały tysiące fanów disco polo.

Zobacz również: Krzysztof Cugowski pogratulował gwieździe disco polo! Paweł Dudek wzruszony!

Lada moment na rynku pojawi się nowa propozycja od Arka. Będzie to teledysk do piosenki pt. "Na dzień dobry, na dobranoc". Zdjęcia do nowej produkcji są już ukończone. Klip był nagrywany w Warszawie przez firmę Faster Media.

Piosenka jak to już zawsze u mnie - o miłości. Nagrywaliśmy w Warszawie, w niezwykle urokliwym studiu filmowym "Studio 4MC". Cały teledysk opowiedziany jest tańcem. Młoda para, właściwie od zera wprowadza się do nowego domu, teledysk pokazuje poszczególne etapy. Taniec jest nieodłącznym elementem całego filmu. Piosenka utrzymana jest w starym, discopolowym klimacie (jak zawsze)

- powiedział nam Arek Kopaczewski

Premiera już niebawem!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  2. Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!
  3. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.