2021-09-03T09:30:00+02:00 Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu disco polo! Scena pod artystkami prawie zapłonęła! https://disco-polo.info/uploads/news/tlumy-na-koncercie-popularnego-girlsbandu-disco-polo-scena-pod-artystkami-prawie-zaplonelajpg.jpg

Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu disco polo! Scena pod artystkami prawie zapłonęła!

Redakcja , 03 Wrzesień 2021  09:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Tłumy na koncercie popularnego girlsbandu disco polo! Scena pod artystkami prawie zapłonęła!
Źródło zdjęć: instagram.com/energygirlsmusic_/
Reklama

Energy Girls swoją niezwykłą energią potrafią rozkręcić dosłownie każde wydarzenie!

Reklama

Artystki disco polo zrobiły niesamowite show, które w pamięci fanów zostanie na długie lata!

Zobacz również: Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!

Widok tłumów na koncercie to niezwykle miły widok dla każdego artysty. Przecież fani dają swoim idolom niesamowitą energię, której nie jest w stanie zapewnić nawet elektrownia!

Reklama

Energy Girls to popularny żeński zespół disco polo, który w sercach fanów zapisał się takimi przebojami jak: “Ciebie chce całować”, “Bo ty mnie pokochałeś”, czy “Mateusz”. Dziewczyny wielokrotnie udowodniły, że w tworzeniu hitów nie mają sobie równych!

Energy Girls z każdym nowym utworem zdobywają coraz większe rzesze miłośników, którzy wprost szaleją za swoimi idolkami. Nic w tym dziwnego, w końcu trio tworzą trzy piękne dziewczyny z uroczą Pauliną Banaszek na czele!

Śliczne wokalistki disco polo udostępniły w mediach społecznościowych zdjęcie ze swojego koncertu w Sitnie. Widać na nim rozentuzjazmowany tłum fanów, który z wypiekami na twarzy oklaskuje swoje ukochane artystki. Cóż to musiała być za impreza! Energy Girls swoją niezwykłą energią potrafią rozkręcić dosłownie każde wydarzenie!

Reklama

Dziewczyny podczas koncertu wykonały wszystkie swoje największe przeboje, a momentami było tak gorąco, że scena pod artystkami prawie aż zapłonęła! Jednego można być pewnym – Energy Girls zrobiły niesamowite show, które w pamięci fanów zostanie na długie lata!

Energy Girls niedawno po raz kolejny zaskoczyły swoich fanów. Gwiazdy disco polo wrzuciły do sieci swój najnowszy teledysk, który powstał do utworu “Mateusz”. Taneczna propozycja przypadła do gustu miłośnikom dziewczyn, bowiem kawałek zanotował na YouTube już ponad pół miliona wyświetleń!

Zobacz również: To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Energy Girls - Mateusz
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Magdalena Narożna Piękni i Młodzi na ustach wszystkich! Gwiazda disco polo zachwyca głębokim dekoltem!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. Sanah zaśpiewała wielki biesiadny hit disco polo! Jej wykonanie podbija internet | VIDEO
  4. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  5. Mega śliczna gwiazdeczka disco polo zachwyca stylizacją w kolorze blue! Wygląda jak pani policjantka?!
  6. Miłosne wyznanie Marka Gwiazdowskiego z grupy Mig! Gwiazdor disco polo zakochany 'Jestem wielkim szczęściarzem'!
  7. Znany gwiazdor disco polo śpiewająco obronił dyplom! Fani gratulują niebywałego sukcesu!
  8. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami