2017-11-15T15:08:00+01:00 Ten dzień należy do Wojciecha Grodzkiego! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/11/ten-dzien-nalezy-do-wojciecha-grodzkiego-1510695004.png

Ten dzień należy do Wojciecha Grodzkiego!

Redakcja , 15 Listopad 2017  15:08
Ten dzień należy do Wojciecha Grodzkiego!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Jego nieokiełznany temperament niejednokrotnie rozłożył na łopatki.Jako jeden z najsympatyczniejszych prezenterów Wojciech celebruje swój wielki dzień

Reklama

DJ, prezenter i zarazem główny gospodarz programu Vipo Disco Hity, - Wojciech Grodzki świętuje dzisiaj swoje urodziny! Prezenter znany jest ze swojej ogromnej przebojowości i totalnego luzu, który przekłada się na znakomite relacje z otoczeniem. Uwielbiają go tysiące ludzi. 

Dzisiaj, tj. 15 listopada artysta obchodzi swoje urodziny. Jako redakcja serwisu disco-polo.info śpiewamy chórem gromkie Sto Lat i tym samym życzymy Wojtkowi Wszystkiego co Najpiękniejsze. Szczęścia, radości, uśmiechu, a także zdrowia. Niesłabnącego źródła pozytywnej energii i jeszcze więcej ciekawych materiałów. 

Ponadto spełnienia marzeń i jeszcze więcej sukcesów zarówno tych zawodowych jak i prywatnych oraz wielu wspólnych relacji, projektów jak i wydarzeń, rejestrowanych naszym obiektywem.

A Wy, czego życzycie artyście? Zachęcamy Was do składania życzeń w poniższych komentarzach, które z pewnością dotrą do Wojtka.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazdeczka disco polo w zmysłowej stylizacji! Uwagę fanów skupia kształtny biust artystki!
  2. To będzie nowy hit disco polo?! Jak tak dalej pójdzie artyści zbiją na tym fortunę?! VIDEO
  3. Popularna artystka stworzyła wyjątkową mapę! Niezwykła premiera w disco polo!
  4. Najnowszy kawałek Top One, to powrót do najlepszych czasów grupy! Genialna premiera dostępna!
  5. Mega ponętna Żona znanego gwiazdora disco polo podbija internet! Jej zdjęcia robią furorę w sieci!
  6. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama