2021-01-14T20:35:00+01:00 Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie! https://disco-polo.info/uploads/news/straszny-dramat-artysty-disco-polo-wokalista-walczy-o-swoje-zyciejpg.jpg

Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!

Redakcja , 14 Styczeń 2021  20:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Straszny dramat artysty disco polo! Wokalista walczy o swoje życie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Dramat wokalisty disco polo. Choroba, która może zakończyć się tragedią, przerywa łańcuch szczęścia i wyzwala moc walki o własne życie za wszelką cenę.

Reklama

Dramatyczna wiadomość dotarła do jednego z artystów disco polo. Wokalista z wyrokiem śmierci walczy o życie! 

Zobacz również: Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!

Sielskie życie szybko staje się batalią o najważniejsze trofeum, kiedy do drzwi puka śmiertelne zagrożenie. Muzyczne usposobienie gwiazd, nadaje im wesoły temperament i charyzmatyczną osobowość. Choroba, która może zakończyć się tragedią, przerywa łańcuch szczęścia i wyzwala moc walki o własne życie za wszelką cenę.

Lider zespołu Vipodance, Łukasz Czyba, otrzymał druzgoczącą wiadomość. Muzyk ma raka! O przypadłości nowotworowej poinforwał naszą redakcję Szymon Iskra - członek zespołu oraz przyjaciel Łukasza.

Wokalista jednak nie poddał się i rozpoczął najważniejszą potyczkę w swoim życiu. Potyczkę nierówną, ale z odpowiednim zaangażowaniem możliwą do zwyciężenia. Jak udało nam się ustalić, artysta przeszedł operację i teraz przyjmuje chemię, która bardzo osłabia jego organizm. Batalia trwa, a cały zespół prosi o trzymanie kciuków za wyzdrowienie Łukasza. Formacja obiecuje, że po ustąpieniu obostrzeń i choroby lidera, zaprezentuje dwie muzyczne propozycje.

Przesyłamy zatem dużo siły i woli walki, by zespół Vipodance wraz ze swoim liderem jak najszybciej opublikowali materiał, a później z wielką pompą odegrali go na scenie. Łukaszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz również: Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: VIPOdance - Krew nie woda
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. To największe przeboje Marcina Millera – Boys z początków jego twórczości! Łezka kręci się w oku
  2. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  3. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
  4. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  5. Piękna wokalistka disco polo podkreśliła swoje krągłości! Widok zapiera dech w piersiach! Fani komentują!
  6. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  7. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  8. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami