2020-09-30T19:22:00+02:00 Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/09/dramat-znany-w-branzy-producent-disco-polo-zginal-to-najtragiczniejszy-dzien-w-muzyce-tanecznej-1601477625.jpg

Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem!

Redakcja , 30 Wrzesień 2020  19:22

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Kompozytor i producent, który współpracował z zespołami: Boys, Bayera, Luka Rosi, czy News

Reklama

Branża disco polo, to społeczność niezwykle rozśpiewana. Radosne okrzyki, szalone tańce i dobra zabawa, czasem schodzą na boczny tor. Kiedy świat disco polo przeżywa tragedię, w bólu jednoczą się wszyscy, bez wyjątku.

Zobacz również: Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!

Największym dramatem jest utrata jednego z członków tanecznej rodziny. Gdy umiera artysta, wraz z nim odchodzi twórcza dusza, która nie raz potrafiła zachwycić ziemskich odbiorców. W czerwcu 2018 roku grono muzyków disco polo opuścił Bartek Maliński.

Kompozytor i producent, który współpracował z zespołami: Boys, Bayera, Luka Rosi, czy News. Przyczyny wypadku do dziś nie są znane. Jak informowała policja, Bartek wraz z 11 innymi osobami, odbywał szkolenie. Artysta oddawał skoki z wysokości 1000 metrów. Całe wydarzenie zakończyło się jednak tragicznie, a przyczyny wypadku badała Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

To niepowetowana strata dla nurtu tanecznego. „Malix”, miał ogromny wkład w rozwój polskiej muzyki rozrywkowej. Swoimi produkcjami zapewnił sobie metafizyczną nieśmiertelność i stałą obecność w sercach wszystkich słuchaczy disco polo.

Niech efekt jego talentu, wybrzmiewa teraz w innej przestrzeni.

Zobacz również: Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Takiej współpracy w disco polo nigdy nie było! Defis i Miły Pan w nowości z Bogdanem Borowskim! Wiemy, czym zaskoczą fanów! Tylko u nas
  2. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  3. Popularna wokalistka disco polo przeniosła fanów w czasie! Jej wersja znanego hitu podbija sieć!
  4. Znany zespół disco polo zmienił skład! Do grupy dołączyli już nowi artyści! Poznajcie Kubę i Karola!
  5. HOT! Monika Chwajoł zdradziła smaczki nowej produkcji! Fani gwiazdy disco polo chcą już premierę!
  6. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  7. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  8. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami