Reklama


Reklama

Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem!

2020-09-30T19:22:00+02:00 Dramat! Zginął znany producent disco polo! Artysta oddawał skok ze spadochronem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/dramat-znany-w-branzy-producent-disco-polo-zginal-to-najtragiczniejszy-dzien-w-muzyce-tanecznej-1601477625.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Kompozytor i producent, który współpracował z zespołami: Boys, Bayera, Luka Rosi, czy News

Reklama

Branża disco polo, to społeczność niezwykle rozśpiewana. Radosne okrzyki, szalone tańce i dobra zabawa, czasem schodzą na boczny tor. Kiedy świat disco polo przeżywa tragedię, w bólu jednoczą się wszyscy, bez wyjątku.

Zobacz również: Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!

Największym dramatem jest utrata jednego z członków tanecznej rodziny. Gdy umiera artysta, wraz z nim odchodzi twórcza dusza, która nie raz potrafiła zachwycić ziemskich odbiorców. W czerwcu 2018 roku grono muzyków disco polo opuścił Bartek Maliński.

Kompozytor i producent, który współpracował z zespołami: Boys, Bayera, Luka Rosi, czy News. Przyczyny wypadku do dziś nie są znane. Jak informowała policja, Bartek wraz z 11 innymi osobami, odbywał szkolenie. Artysta oddawał skoki z wysokości 1000 metrów. Całe wydarzenie zakończyło się jednak tragicznie, a przyczyny wypadku badała Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych.

To niepowetowana strata dla nurtu tanecznego. „Malix”, miał ogromny wkład w rozwój polskiej muzyki rozrywkowej. Swoimi produkcjami zapewnił sobie metafizyczną nieśmiertelność i stałą obecność w sercach wszystkich słuchaczy disco polo.

Niech efekt jego talentu, wybrzmiewa teraz w innej przestrzeni.

Zobacz również: Kontrowersyjny materiał disco polo zagwarantował gwieździe ogromny sukces! Utwór jest hitem w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!
  2. Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!
  3. Marcin Miller (Boys) zszokowany po wejściu do hotelowego pokoju! To co zobaczył zapamięta do końca życia!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.