Reklama
Polecamy


Reklama

PILNE! Była tancerka uwielbianego zespołu disco polo brutalnie pobita! Dramatyczne sceny rozegrały się pod jej domem!

2020-02-03T20:29:00+01:00 PILNE! Była tancerka uwielbianego zespołu disco polo brutalnie pobita! Dramatyczne sceny rozegrały się pod jej domem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/pilne-byla-tancerka-uwielbianego-zespolu-disco-polo-brutalnie-pobita-dramatyczne-sceny-rozegraly-sie-pod-jej-domem-1580732983.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/juliaa_kupiec/
Reklama


Ogólna

Kobieta została wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem kwiatów z poczty kwiatowej. Jak się okazało była to zasadzka

Reklama

Świat disco polo jest w szoku! A to wszystko za sprawą publikacji informacja na temat brutalnego pobicia byłej tancerki formacji Extazy - Julii Kupiec.

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Urocza, filigranowa i niezwykle ponętna tancerka ostatnich dni stycznia nie będzie mogła zaliczyć do udanych. Na jej profilu w mediach społecznościowych, pojawiła się informacja, która mrozi krew w żyłach. Była tancerka disco polo została brutalnie pobita przez trzech mężczyzn. Do zdarzenia doszło 25 stycznia.

Julia została wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem kwiatów z poczty kwiatowej. Jak się okazało była to zasadzka i wtedy doszło do dramatu tancerki disco polo. Kobieta dostała gazem po oczach. Mimo próby ucieczki została napadnięta i brutalnie pobita

Kochani, w związku z wieloma zapytaniami i informacjami krążącymi w internecie przyszedł moment, w którym mam siłę i muszę odnieść się do ostatnich wydarzeń. O sytuacji, którą się z Wami podzielę wiedziało bardzo wąskie grono osób, do których mam zaufanie.Jednak magia przekazywania informacji za pomocą socjal mediów sprawiła, że pojawiły się różne wersje, a nie było to moją intencją. W związku z tym, że nie chcę aby krążyły nieprawdziwe historie jestem winna (szczególnie tym osobom, które się o mnie szczerze martwią ) faktyczny opis zaistniałej sytuacji. W dniu 25 stycznia, dzień po moich urodzinach zostałam wywabiona ze swojego mieszkania pod pretekstem odbioru kwiatów z poczty kwiatowej. Przy facecie, który miał faktycznie w ręku kwiaty pojawili się następni dwaj mężczyźni. Padło pytanie: to ta ? tak, ta. Dostalam gazem po oczach i zaczęłam uciekać. Niestety przewróciłam się i wtedy mnie dopadli we trzech. Tłukli po całym ciele metalowymi pojemnikami gazu przypominającymi gaśnice. Napaść na mnie była personalnie zaplanowana. Na chwilę obecną powoli dochodzę do siebie i czekam na ściągnięcie szwów. Ten post piszę, żeby zakończyć nieprawdziwe spekulacje, ale też po to żeby uświadomić Was o tym, że niektórzy dla fame są w stanie posunąć się do takich czynów. Internet pełen jest ludzi sfrustrowanych, którzy poprawiają swoje samopoczucie hejtem. Niektórzy dla lajków posuwają się do takich akcji... Dziękuję wszystkim za wsparcie i przepraszam za moją nieobecność na instagramie. Ps. W social mediach zazwyczaj pokazujemy tylko pozytywne sytuacje, ale życie nie jest jednak tak idealne i kolorowe.

 

Tak dramatycznego wydarzenia w świecie disco polo jeszcze nie było. Mamy nadzieję, że sprawcy tego brutalnego pobicia zostaną złapani i pociągnięci do odpowiedzialności, a Julia szybko wróci do pełni formy.

Pod wpisem tancerki disco polo nie brakuje słów wsparcia oraz życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Już dziś Czadoman oczaruje miliony Polaków! Gwiazdor disco polo nie do poznania!
  2. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.