2021-03-03T07:30:00+01:00 Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii! https://disco-polo.info/uploads/news/to-koniec-dramatyczna-wiadomosc-obiegla-disco-polojpg.jpg

Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!

Redakcja , 03 Marzec 2021  07:30
Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Przyszedł moment, w którym przygnębienie i żal biorą górę nad pozytywnymi emocjami


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W branży disco polo, możemy spodziewać się huśtawki nastrojów. Od hucznych, rozświetlonych i rozśpiewanych festiwali, przez spektakularne klipy, aż do mniej przyjemnych zdarzeń, które zsyłają smutek, a nawet wyciskają łzy.

Zobacz również: Uwagę zwraca jej nowa fryzura i cudowne zgrabne nogi! Uwielbiana wokalistka disco polo za kierownicą zabytkowego auta!

Jakiś czas temu, do przestrzeni publicznej trafiła tragiczna informacja. Przyszedł moment, w którym przygnębienie i żal biorą górę nad pozytywnymi emocjami. Właściciel klubu Ambra opublikował oświadczenie, w którym informuje, że kultowa dyskoteka znika z imprezowej mapy Polski.

„...Pragnę Was poinformować, że po 26 latach prowadzenia klubu Ambra, podjąłem trudną decyzję o rezygnacji z kontynuacji mojej działalności w tym ukochanym miejscu z powodów osobistych i zdrowotnych. ...”

Wiadomość mocno raniła serca klubowiczów, w pamięci których na zawsze pozostaną wspomnienia związane z uwielbianym miejscem.

To koniec szans na pisanie kolejnych niezwykłych historii w klubie. Mamy jednak nadzieję, że właściciel po uregulowaniu wszelkich kwestii, które wpłynęły na zamknięcie lokalu, powróci z nowym pomysłem, bądź wskrzesi kultową dyskotekę.

Zobacz również: 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Dwoje gigantów disco polo razem! Marcin Miller BOYS i Zenon Martyniuk AKCENT wspólnie ruszyli na podbój zagranicznego rynku!
  2. Bajeczny głos Arka Kopaczewskiego znowu zachwycił fanów disco polo! Lubiany artysta zaprezentował własną wersję znanego hitu!
  3. Ryszard 'Szczena' z Chłopaków do wzięcia bohaterem klipu disco polo! To prawdziwe miłosne love story!
  4. 20 tysięcy dla wokalistki disco polo?! Gwiazda ujawniła w sieci szczegóły niemoralnej ofert!
  5. NOWOŚĆ disco polo stanie się polskim Last Christmas?! Znany zespół wydał właśnie świąteczną piosenkę! Jak brzmi?!
  6. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  8. Romantyczna nowość zespołu Motif podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami