2020-11-21T15:35:00+01:00 Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/dramat-wokalisty-disco-polo-smutna-wiadomosc-obiegla-internet-1605827801.jpg

Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

Redakcja , 21 Listopad 2020  15:35
Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Wokalista disco polo w bardzo wzruszającym, facebookowym poście, poinformował o śmierci


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Tragiczne zdarzenia nie omijają artystów ze świata disco polo. Znane postaci z branży, często muszą mierzyć się z najbardziej dramatycznymi okolicznościami. Mocno zaciśnięte więzy rodzinne, niestety po raz kolejny zostały przerwane.

Zobacz również: Zdolna wokalistka disco polo w gorącej premierze 'Puk Puk Puk'! Zobaczcie VIDEO z zapowiedzią! Nowy HIT?!

Muzyka ucichła, serce zadrżało, a na policzkach pojawiły się łzy. Marcin Sawicki, występujący w świecie disco polo pod pseudonimem Savicky, w bardzo wzruszającym, facebookowym poście, poinformował o śmierci swojego taty:

„W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł mój Tata ... dziękuję za wszystko i do zobaczenia ...”.

Gwiazdor żal, smutek i nostalgię podkreślił, dołączając do wpisu link do utworu Ryszarda Rynkowskiego pt. „Jawa”.

Przepiękna, ckliwa melodia i tekst rozdzierający serce na pół, dokładnie opisał nastrój jaki panuje w duszy Marcina. Tęsknota po utracie najbliższej, ukochanej osoby, to wyraz miłości i przywiązania.

Taka relacja bez wątpienia łączyła wokalistę i jego tatę, dlatego wesprzyjmy go myślą i duchowym wsparciem. My przesyłamy najszczersze kondolencje i wyrażamy nadzieję, że w życiu piosenkarza mimo wszystko już niedługo zaświeci słońce

Zobacz również: Gorąca premiera! Magdalena Narożna z córką w świątecznej produkcji Pięknych i Młodych! Gwiazdorzy disco polo stworzyli nowy bożonarodzeniowy hit?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo podniosła swoje kwalifikacje! Artystka została uznanym trenerem!
  2. Dawid Narożny stawia na współpracę! Gwiazdor nagrał duet z grupą Motive! Artyści kawałkiem 'Jedyna' zawojują świat?!
  3. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  4. Marcin Miller – Boys nagrywa utwór dla znanego programu Telewizji Polskiej! Towarzyszy mu Czadomana i zespół Classic!
  5. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  6. Dwoje gigantów disco polo przyłapanych na wspólnej kawce! Marcin Miller Boys i Radek Liszewski Weekend opijają wielki sukces?!
  7. Genialne trio Bogdan Borowski, MiłyPan i Defis zgarnęli za wspólną piosenkę już 10 milionów! Utwór pod tytułem 'Jeszcze raz' bije rekordy oglądalności!
  8. Gorąca premiera zespołu Mig pt. 'Kawa na ławę' trafiła do sieci! Nowość sympatycznego rodzeństwa disco polo zdeklasuje konkurencję?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami