Reklama


Reklama

Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby!

2020-11-21T15:35:00+01:00 Dramat gwiazdora disco polo! Artysta poinformował o śmierci ukochanej osoby! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/11/dramat-wokalisty-disco-polo-smutna-wiadomosc-obiegla-internet-1605827801.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Wokalista disco polo w bardzo wzruszającym, facebookowym poście, poinformował o śmierci

Reklama

Tragiczne zdarzenia nie omijają artystów ze świata disco polo. Znane postaci z branży, często muszą mierzyć się z najbardziej dramatycznymi okolicznościami. Mocno zaciśnięte więzy rodzinne, niestety po raz kolejny zostały przerwane.

Zobacz również: To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!

Muzyka ucichła, serce zadrżało, a na policzkach pojawiły się łzy. Marcin Sawicki, występujący w świecie disco polo pod pseudonimem Savicky, w bardzo wzruszającym, facebookowym poście, poinformował o śmierci swojego taty:

„W dniu dzisiejszym, po długiej i ciężkiej chorobie zmarł mój Tata ... dziękuję za wszystko i do zobaczenia ...”.

Gwiazdor żal, smutek i nostalgię podkreślił, dołączając do wpisu link do utworu Ryszarda Rynkowskiego pt. „Jawa”.

Przepiękna, ckliwa melodia i tekst rozdzierający serce na pół, dokładnie opisał nastrój jaki panuje w duszy Marcina. Tęsknota po utracie najbliższej, ukochanej osoby, to wyraz miłości i przywiązania.

Taka relacja bez wątpienia łączyła wokalistę i jego tatę, dlatego wesprzyjmy go myślą i duchowym wsparciem. My przesyłamy najszczersze kondolencje i wyrażamy nadzieję, że w życiu piosenkarza mimo wszystko już niedługo zaświeci słońce

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
  2. Szczere wyznanie Artystki disco polo! Wokalistka opowiedziała o bolesnych doświadczeniach!
  3. Zjawiskowo piękna gwiazdeczka disco polo wygląda jak kocica! Zadziorna publikacja oczarowała całą Polskę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.